Zarejestruj się na bezpłatną konferencję Opieka Długoterminowa w Praktyce w Gorzowie Wielkopolskim

Już 1 czerwca 2023 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się bezpłatna konferencja naukowo-szkoleniowa „Opieka Długoterminowa w Praktyce” pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia.

Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w ciekawych wykładach prowadzonych przez ekspertów, dotyczących najważniejszych wyzwań i praktycznych rozwiązań w opiece długoterminowej oraz odwiedzą wystawę firm prezentującą nowoczesne rozwiązania w opiece. Po wydarzeniu otrzymają Państwo imienne certyfikaty z punktami edukacyjnymi.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja przez stronę:
https://opiekawpraktyce.pl/gorzow/

„Opieka Długoterminowa w Praktyce” to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych organizowanych w różnych miastach w całej Polsce we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych i pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia. Inicjatorem tej aktywności jest dr Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej. Przewodniczącą Komitetu Naukowego konferencji w Gorzowie Wielkopolskim jest Pani Otylia Schonborn, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej w woj. lubuskim.

Konferencja odbędzie się 1 czerwca 2023 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Sikorskiego 107 o godz. 9:00.

Program konferencji:
https://opiekawpraktyce.pl/wp-content/uploads/2023/05/Program-Opieka-Dlugoterminowa_Gorzow01062023.pdf

Organizatorami konferencji są: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gorzowie Wielkopolskim, Katedra Geriatrii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz Vicommi Media (www.vicommi.pl).
Patronatu honorowego konferencji udzielili: Minister Zdrowia, Rzecznik Praw Pacjenta, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Polskie Towarzystwo Opieki Długoterminowej, Polskie Towarzystwo Naukowe Leczenia Ran i Organizacji Opieki, Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Neurologicznych, Krajowa Izba Domów Opieki, a także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych.
Rejestracja na konferencję jest bezpłatna.

Zapraszamy do rejestracji:
www.opiekawpraktyce.pl/gorzow/

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.