Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Oszczędności w zużyciu energii- oferta współpracy dla domów opieki

Krajowe Biuro Wsparcia Biznesu wychodząc naprzeciw staraniom jakie Państwo podejmujecie aby Wasza fima uzyskała większą efektywność, proponuje współpracę. Zajmujemy się zarządzaniem energią elektryczną pochodzącą tylko z odnawialnych źródeł w 100%.

Mamy 8 lat doświadczenia na rynku. Wobec dużych podwyżek cen prądu elektrycznego i gazu w najbliższym czasie, możemy po analizie rachunków za prąd i gaz zaproponować Waszej firmie utrzymanie stałej ceny bliskiej cenom obecnym, nawet aż do roku 2026. Głównym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klienta na płaszczyznach związanych z tematyką energii w wielopoziomowej strukturze.

W tym zakresie między innymi: dobieramy odpowiednie warianty przesyłu energii elektrycznej (główne kryterium: cena), adekwatność taryf, moc umowna, kompensacja mocy biernej etc. Aby audyt był spełniony potrzebujemy fakturę Państwa za energię ( najlepiej kilka ) oraz do kiedy jest zawarta umowa. Wybieramy też najkorzystniejsze rozwiązania odnośnie paliwa gazowego, inwestujemy w systemy niwelujące pobór energii z sieci (panele fotowoltaiczne, systemy oświetleniowe), dla budownictwa oferujemy również taryfę budowlaną.
Współpracujemy z największymi firmami zapewniając sobie dywersyfikację ofert dla klientów. Audyt Waszych faktur za prąd wykonujemy nieodpłatnie. Mamy nadzieję że współpraca z KBWB przyniesie Państwu potrzebne i oczekiwane korzyści. Proponujemy Wam aktywny udział w ratowaniu świata od katastrofy klimatycznej zmniejszając emisję CO2. Tylko w ubiegłym roku ponad 1500 firm zmieniło umowy i operatora aby zapewnić sobie zmniejszenie kosztów i niezmienność warunków na kilka lat. Służymy profesjonalną radą i właściwym wyborem taryfy dla poboru energii.

KONTAKT:
Aleksander Kulaszewski
e-mail: a.kulaszewski@kbwb.pl
www.kbwb.com.pl

tel. 506 154 451; 601 33 18 18

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2022 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.