NOWOCZESNA TECHNOLOGIA W WALCE Z COVID 19

BIO ACTIW- POLSKI, skuteczny ŚRODEK BIOBÓJCZY jest już dostępny w Polsce. Ta innowacyjna technologia przeciw Covid 19 oparta na naturalnym składniku, posiada ekstremalnie wysoką biozgodność i pozwala w pełni na bezpieczną dezynfekcję zarówno w przemyśle, obszarach publicznych jak i w naszych domach. Skuteczność została potwierdzona na podstawie badań w kraju i na świecie. Śmiało może mieć zastosowanie w Domach Pomocy Społecznej, szkołach czy firmach. Mowa tu o kwasie podchlorawym- naturalnej substancji, która wspiera naszą odporność.

W marcu 2020 roku kwas podchlorawy został oficjalnie zatwierdzony w USA jako środek do walki z koronawirusem. Do grona niewielu firm na świecie, które opracowały technologię produkcji stabilnego kwasu podchlorawego dołączył w 2020 roku polski start up - firma BIO ACTIW Sp. z o.o. Zarejestrowała ona produkt biobójczy: Bio ActiW 500 na bazie ultra czystego kwasu podchlorawego. Produkt jest dopuszczony do powszechnego stosowania, w tym do dezynfekcji powierzchni, dezynfekcji wody pitnej, a nawet do dezynfekcji owoców i warzyw. Jest to jednocześnie pierwsza linia obrony, która zapobiega wtargnięciu drobnoustrojów do organizmu ponieważ kwas, o którym mowa jest wykorzystywany przez organizm do zwalczania stanów zapalnych i infekcji chorobowych. Substancja ta jest stosowana powszechnie w Japonii, USA, Kanadzie, Australii: w przemyśle medycznym, dentystycznym, spożywczym, rolnictwie i przemyśle mleczarskim. Posiada również szerokie zastosowanie do dezynfekcji w japońskich i rosyjskich szpitalach i klinikach dentystycznych.

Bio ActiW 500 jest bezpieczny dla ludzi i środowiska. Dowodem na to jest fakt, iż posiada on Świadectwo Jakości Zdrowotnej (P-BŻ-6071-06/20/G) wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego zaświadczający, że produkt o zadeklarowanym przez producenta składzie, przeznaczeniu i sposobie użycia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka, co więcej, środek jest dobrze tolerowany przez skórę i nie wykazuje właściwości drażniących, ani uczulających.

KONTAKT:
Tel. +48 530 611 579 
Email: biuro@biodezynfekcja.com.pl

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.