Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

LUBSENIOR – doświadczenie ma znaczenie, czyli Lubelskie Dni Seniora!

Bezpłatne badania medyczne, porady prawne, praca po pięćdziesiątce, bezpieczeństwo, finanse, kultura, edukacja, sport, pokazy, koncerty, warsztaty i moc niezapomnianych atrakcji. Tak zapowiada się pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR, które w dniach 25-27 października 2019 roku odbędą się w Lublinie (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).

Żyjemy dłużej i chcemy aby jakość życia była na jak najwyższym poziomie. Chcemy się rozwijać, działać, żyć godnie i zdrowo. W trosce o naszą wspólną przyszłość powstały Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR. To wydarzenie skierowane jest dla seniorów oraz ich rodzin. Podczas trzech dni w Lublinie dowiemy się jak żyć zdrowo i bezpiecznie, jak realizować swoje pasje, aktywnie spędzać czas, rozwijać swoje zainteresowania, a przede wszystkim godnie wejść w złoty wiek swojego życia.

Podczas Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będzie można wykonać bezpłatne badania medyczne. Na miejscu nie zabraknie dietetyków, którzy podpowiedzą jak zdrowo się odżywiać. Podczas wydarzenia będzie można uzyskać bezpłatne porady prawne, a także dowiedzieć się więcej na temat finansów i możliwości oszczędzania. Dużo miejsca poświecimy sferze bezpieczeństwa seniora nie tylko w przestrzeni publicznej. Wykłady poprowadzą przedstawicieli policji, straży pożarnej, straży miejskiej a także urzędów które dbają o bezpieczeństwo społeczeństwa. Porad będą udzielali także pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Uczestnicy Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR będą mogli także zapoznać się z kulturalną ofertą miasta i regionu. Odbędą się ciekawe warsztaty i dyskusje. Nie zabraknie pokazów mody, zajęć sportowych, występów estradowych oraz konkursów z nagrodami. Swoją ofertę zaprezentują także sanatoria, biura podróży, kluby seniora, a także domy kultury. W ciągu trzech dni będzie można pobawić się przy dobrej muzyce oraz posłuchać koncertów gwiazd estrady. W piątek na scenie LUBSENIORa wystąpi z koncertem Gość Specjalny wydarzenia - Pani Halina Frąckowiak. Muzycznych atrakcji nie zabraknie także w weekend. W sobotę natomiast warto zabrać dobre buty do tańca ponieważ czeka nas nie lada dancing! Wydarzenie jest współorganizowane przez Targi Lublin S.A. oraz Miasto Lublin. Wstęp wolny.

LUBSENIOR Lubelskie Spotkania Seniorów
I Targi - Lubelskie Spotkanie Seniorów LUBSENIOR, odbędą się 25-27 października 2019 r. w Lublinie, ul. Dworcowa 11.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.lubsenior.pl 
 

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.