Kino Muranów dla seniorów

"W dobrym gronie - kino Muranów dla seniorów"- pod takim hasłem odbywać się będzie cykl spotkań filmowych dla starszej części Warszawiaków. Wszystkich miłośników dobrego filmu, Kino Muranów zaprasza w każdą drugą środę miesiąca od godz. 11:00.

Pierwsze spotkanie przed dużym ekranem odbyło się 11 października, kiedy to widzowie mogli obejrzeć dzieło „Barany. Islandzka opowieść”, kolejny film to „Peterson”, wyświetlony Seniorom 8 listopada. Wszystkich zainteresowanych udziałem w trzecim z rzędu, kolejnym pokazie filmowym zachęcamy do przybycia na Muranów, pod adres: ul. Gen. Andersa 5 w Warszawie, 13 grudnia na film „Dumni i wściekli”.
Program filmowy dobrany jest szczególnie pod kątem Seniorów i z przesłaniem dla starszej wiekowo grupy widzów. Na ten przykład Twórca „Broken Flowers” stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób i to w każdym wieku. Po każdym wyświetlonym seansie nie zabrakło i nie zabraknie spotkań, połączonych z dyskusją ze znanymi postaciami kina i muzyki np. Stanisławem Soyką- kompozytorem, wokalista jazzowym i aranżerem.

Bilety do nabycia w kasie Kina Muranów. Dla każdej osoby, która ukończyła 60 rok życia w symbolicznej cenie 5 zł. Dla pozostałych widzów, bilet w cenie 15 zł. Rezerwacja biletów online poprzez stronę www.kinomuranow.pl lub pod numerem tel.: (22) 635 30 78. Wszelkie pytania można kierować również pod adresem E- mail: kontakt@kinomuranow.pl.

Świetne kino, w jeszcze bardziej świetnej cenie- zachęcamy wszystkich Seniorów do uczestnictwa w seansach, w jesienne środy!

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.