Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Zaskocz wnuczka i załóż konto na Facebooku!

Największe targi dla seniorów w Polsce już w połowie maja w Poznaniu! Bogaty program wydarzeń, ekspozycja wystawców i niecodzienne aktywności – to wszystko będzie czekało na zwiedzających w dniach 12-13 maja na Targach Poznańskich.

Warsztaty ze zdobienia paznokci w wykonaniu Instruktorki Akademii Semilac Magdaleny Tym, nauka zakładania konta na Facebooku oraz stosowania tej aplikacji w celu poznania znajomych, z którymi niedługo spotkamy się na żywo podczas zaplanowanych wakacji oraz spotkania z gwiazdami i możliwość zdobycia autografów – to tylko niektóre propozycje dla seniorów, którzy zdecydują się wybrać na Targi VIVA SENIORZY!

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby zwiedzających ekspozycja wydarzenia składa się z takich segmentów jak: zdrowie, sport, turystyka, praca i edukacja, uroda i styl, nowe technologie i media, pasje, prawo i finanse. Targom towarzyszy bogaty program prelekcji i wykładów poświęconych profilaktyce zdrowotnej, warsztatów edukacyjno-rozwojowych i artystycznych oraz zajęcia terapii ruchowej.

Nieodłącznym elementem wydarzenia są występy artystów polskiej estrady. Gwiazdą tej edycji będzie Ewa Bem! Ponadto zobaczyć będzie można także fragmenty musicalu „Zakonnica w przebraniu” Teatru Muzycznego w Poznaniu oraz spektakl muzyczny „BODO…tanga”. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie z Teresą Lipowską – aktorką serialu „M jak Miłość”, która czytać będzie wiersze Jeremiego Przybory.

W pigułce:
Data: 12-13.05.2017
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon nr 15.
Ceny biletów: jednodniowy: 10 zł, dwudniowy 14 zł
Bilety: www.ticketpro.pl i www.tixer.pl
sklepy Media Markt, Empik i Saturn oraz kioski Ruchu
Szczegółowe informacje oraz program: www.vivaseniorzy.pl

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.