Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Zajęcia dla Seniorów w Nowohuckiej Akademii Seniora

Krakowska Akademia Seniora w październiku br. obchodzić będzie swoje ósme urodziny. Z tej okazji instytucja postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o nowe, ciekawe zajęcia dla swoich członków. W nowym, rozbudowanym programie zajęć znajdą się kursy językowe: angielski, niemiecki, włoski jak i zajęcia ruchowe: gimnastyka, joga i samoobrona. Nie zabraknie też zajęć dla duszy. Wprowadzone zostaną kursy artystyczne tj. rękodzieło i rysunek, a także warsztaty stylu. Lekcje w większości mają mieć charakter stacjonarny ale nie zabraknie również wyjść do różnorakich placówek kultury i sztuki. Wykłady na zewnątrz mają się odbywać dwa razy w miesiącu pod okiem przewodnika, opisującego najciekawsze zakątki Krakowa.

Dla wszystkich zainteresowanych, zapisy trwają od 1 września w Nowohuckiej Akademii Seniora os. Centrum A 6a, w dni powszednie w godz. 9:00-15:00. Wystarczy jedynie podpisać odpowiednią deklarację oraz opłacić jednorazowo wpisowe.
Organizatorami przedsięwzięcia jest: Nowohucka Akademia Seniora (NAS), prowadzona przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem:
Nowohucka Akademia Seniora
os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków
lub numerem tel. 12 644 68 10 w. 26

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.