Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Wszystkie ręce na pokład!- WOŚP POMAGA placówkom opiekuńczym dla seniorów

Jak wszyscy doskonale wiemy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i o jeden dzień dłużej. I chwała Jej za to. W tym trudnym okresie walki z koronawirusem niezastąpiony sztab Jurka Owsiaka rusza z pomocą placówkom opiekuńczym dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Zapotrzebowanie na towary i sprzęt jest wciąż ogromne. Zwłaszcza w placówkach przeznaczonych dla seniorów, ponieważ to oni są najsłabsi i najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.

Wszystkie Domy Pomocy Społecznej oraz Domy Opieki, które potrzebują pomocy w postaci maseczek i innych środków niezbędnych w czasie epidemii, zachęcamy serdecznie do kontaktu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wystarczy skierować prośbę pod adres : pomocmedyczna@wosp.org.pl, opisując czego w domu brakuje najbardziej i jaka pomoc jest obecnie niezbędna.
Nadesłane wiadomości będą analizowane i poparte kontaktem z informacją na jaką pomoc domy mogą liczyć.

Do tej pory WOŚP wspomogła maseczkami chirurgicznymi już 200 domów pomocy społecznej. Mnóstwo sprzętu w postaci respiratorów, przyłbic, łóżek do intensywnej terapii oraz kardiomonitorów trafiło do szpitali i placówek medycznych praktycznie na terenie całego kraju. Nadal trwa zbiórka pieniędzy na dalszy zakup i wyposażanie kolejnych miejsc leczenia.

Wszelkie informacje na temat pomocy już udzielonej placówkom opiekuńczym, można znaleźć na stronie:
https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sprawdz-gdzie-trafia-sprzet-covid-19

Wszystkie ręce na pokład! SIEMA!

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.