Warsztaty głosowe w Śródmieściu

Fundacja Act 4 Art im. Meisnera z Warszawy, zaprasza wszystkich Seniorów już w najbliższą niedzielę 3 grudnia na warsztaty głosowe, które poprowadzi Patryk Pawlak. Warsztaty odbędą się w godzinach 15:00- 17:00 pod nazwą "Odkryj swój prawdziwy głos!".
Fundacja jako organizacja pozarządowa, prowadzi bardzo aktywną działalność o podłożu edukacyjnym i twórczym. Działa od grudnia 2014 r. Tym samym promuje osobę i technikę Sanforda Meisnera w Polsce i za granicą. Oprócz dzielenia się posiadaną wiedzą, fundacja tworzy projekty teatralne i filmowe z wykorzystaniem aktorskiej techniki Meisnera.

Niedzielny warsztat, skierowany głównie do Seniorów ma na celu pogłębić świadomość swojego prawdziwego głosu i jego całego potencjału, który często nie ma możliwości ekspozycji w pełnej skali. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w szeregu ćwiczeń oddechowych, emisyjnych i artykulacyjnych, które mogą wzmocnić możliwości głosowe. Zajęcia przyczynią się do udowodnienia, że głos odgrywa bardzo ważną rolę w kontekście nawiązywania relacji z drugim człowiekiem, tak by nowo odkryty, pełny głos obudził większe poczucie pewności siebie.

Miejscem spotkania w niedzielne popołudnie, stanie się jeden z warszawskich Klubów „nie Powiem”, przy ul. Nowy Świat 27 w Śródmieściu Warszawy.
Zapisy na warsztaty odbywają się pod adresem E- mail: fundacja.act4art@gmail.com lub pod numerem tel.: 508 566 824.

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.