Warsztaty dla opiekunów domowych w Chorzowie

Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje kadry opiekunów, pozwoliły na organizację przez  Ośrodek MEDI- system HONORATA w Chorzowie bezpłatnych warsztatów dla opiekunów domowych. Wszystkie zainteresowane osoby, które na co dzień zmagają się z trudem pielęgnacji osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych, mogą skorzystać z tej możliwości. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych rehabilitantów oraz pielęgniarek z dużym bagażem doświadczeń zawodowych. Termin warsztatów dla opiekunów nieformalnych, planowany jest na 23 września 2017 r.  w  ośrodku MEDI- system HONORATA w Chorzowie, przy ul. Głównej 31.  

Spółka MEDI- system, świadcząca usługi w zakresie opieki długoterminowej i rehabilitacji, powstała w 2001 roku. Oferuje ponad 700 miejsc w siedmiu nowoczesnych ośrodkach na Mazowszu i na Śląsku. Z oferty tej największej w Polsce sieciowej firmy w zakresie usług opieki długoterminowej skorzystało dotychczas ponad 10 000 pacjentów. Ośrodki specjalizują się w rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej oraz usługach opiekuńczo-leczniczych. Podopiecznymi MEDI- system są także osoby dotknięte tzw. chorobami otępiennymi (demencja) w przebiegu głównie choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, zaburzeniami poznawczymi, choroby Picka, pląsawicy Huntingtona, neuroboreliozy i innych. O zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów dba ponad 500-osobowy zespół rehabilitantów oraz pielęgniarek, a także lekarze, psychologowie, terapeuci, opiekunki, personel pomocniczy i administracyjny. Ośrodki MEDI- system oferują opiekę na oddziałach rehabilitacyjnych oraz w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (ZOL) lub w formie komercyjnej.

Spotkania dla opiekunów domowych będą odbywać się w godzinach od 10:00 do 15:00. Cały program warsztatów będzie oparty na module opiekuńczo-pielęgniarskim i rehabilitacyjnym. Dodatkowo, będzie możliwość zapisu na bezpłatną konsultację z psychologiem.

Na warsztaty można zapisać się mailowo pod adresem: warsztaty.honorata@medisystem.pl lub telefonicznie pod nr tel. 32 445 71 41 lub  784 957 656.

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.