Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Warszawskie warsztaty intelektualne dla Seniorów

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Rusz głową”. Cykl zajęć ma charakter intelektualny i ma na celu usprawnienie pamięci oraz koncentracji osób po 60. roku życia. Podczas zajęć przewidziane są warsztaty wspomagające koncentrację, ćwiczenia pamięciowe oraz spotkania  koordynujące zdolności skupienia.

Problemy intelektualne dotykają większości osób w wieku senioralnym. Aby starać się nim przeciwstawić należy wprowadzać ćwiczenia usprawniające pamięć i koncentrację każdego dnia. Nagłaśniane środki farmakologiczne czy witaminy, nie są w stanie same wyleczyć czy zwalczyć oznak tego typu schorzeń. Stąd też z myślą o Seniorach, taka inicjatywa Fundacji: bardzo ciekawe wykłady oraz pomoc i doradztwo jak sobie radzić z podobnymi problemami. Kilkumiesięczne, cotygodniowe spotkania mogą przyczynić się do systematycznego wprowadzania ćwiczeń i  samokontroli intelektualnej również później- w codziennym życiu.

Cykl zajęć rozpoczął się już z końcem kwietnia i potrwa do 30 listopada 2017 roku. Dni zajęć przypadają na każdy czwartek i odbywają się w godzinach popołudniowych, od 15:30 do 16:30.  Miejsce spotkań to Al. Jerozolimskie 6 w Warszawie- siedziba Fundacji RAZEM.

Nadal trwają zapisy pod nr tel.: 733 563 311
E- mail: twojpsycholog2@gmail.com
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie organizacji: www.razem-fundacja.org

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.