Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

VIVA Seniorzy! - Wiek to tylko liczba, czyli Poznańscy seniorzy w akcji

Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! odbędzie się już 19-20 października 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego seniora. Bogaty program wydarzeń towarzyszących targom podnosi ich wartość praktyczną a liczba atrakcji, gwarantuje, że każdy senior wróci z Międzynarodowych Targów Poznańskich z poczuciem mile spędzonego czasu.

Seniorów jest coraz więcej i ta liczba będzie tylko wzrastała. Codziennie dbają o dzieci, wnuki i mają mnóstwo spraw na głowie. Tym razem to my zrobimy coś dla nich! Podczas tych dwóch dni to właśnie seniorzy są w centrum uwagi.
Scena w Pawilonie 3 na Międzynawowych Targach Poznańskich zostanie zdominowana przez prawdziwe gwiazdy estrady. W piątek o godzinie 15:00 wystąpi TERESA WERNER, natomiast w sobotę usłyszymy takie hity jak ,,Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał’’ i ,,Prześliczna wiolonczelistka’’ w wykonaniu zespołu SKALDOWIE. Oba te koncerty odbywają się w ramach wydarzenia i są w cenie biletu na targi, które można zakupić już od 10 zł na stronie www.vivaseniorzy.pl oraz w Empiku

Organizatorzy VIVA Seniorzy! przygotowali również niezwykle ciekawy program warsztatów i wykładów. Na scenie taneczno-sportowej odbędą się zajęcia ruchowe, gimnastyka i pokazy w wykonaniu samych seniorów. Będzie okazja, by nauczyć się podstaw Tai-Chi lub spróbować swoich sił w fitness latino. Program wykładów również zapowiada się interesująco. Będą poruszane tematy podróży online, czyli krótki przewodnik po narzędziach do planowania podróży przez Internet, trochę o zdrowiu, a nawet o Hortiterapii - nowoczesnej metodzie wspomagającej leczenie poprzez…ogród i rosnące w nim rośliny oraz zioła. Odbędą się również warsztaty o slowjoggingu który, jak się okazuje, jest idealną formą aktywności fizycznej dla seniorów. Poznański Caritas będzie również pomagał zwiedzającym w konfiguracji smartfona bądź tabletu czy zainstalowaniu przydatnych aplikacji ułatwiających codzienne czynności.
Z okazji odbywających się targów, również Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalną promocję dla uczestników VIVA Seniorzy! Wystarczy przyjechać do Poznania pociągiem tego właśnie przewoźnika i zdobyć pieczątkę na ich stoisku, która uprawnia do DARMOWEGO przejazdu powrotnego.

Nieodłącznym elementem targów są oczywiście wystawcy, którzy przygotowali dla zwiedzających nie tylko bogatą ofertę, ale również wiele atrakcji, zajęć i bezpłatnych badań medycznych. Przez oba dni będzie można odwiedzać stoiska firm z różnorodnych branży, które oferują produkty i usługi dla osób 50+.

Podczas tegorocznej edycji VIVA Seniorzy! z pewnością nie zabraknie atrakcji. Zachęcamy wszystkich seniorów, by w najbliższy weekend zrobili coś z myślą o sobie, zabrali ze sobą znajomych i spędzili czas w miłej i pełnej energii atmosferze na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia!

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.