VIVA SENIORZY! – aktywność, integracja i zabawa na miarę każdego seniora

Największe targi produktów i usług dla Seniorów w Polsce - VIVA SENIORZY! już niebawem, a dokładnie 29 i 30 września 2023 roku (piątek i sobota). Na gości czeka moc atrakcji! Profilaktyka zdrowia, badania, warsztaty rękodzieła, zajęcia ruchowe, koncerty i zabawa przez całe dwa dni.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim Seniorom i stanowi świetną okazję, by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, nawiązać nowe kontakty, wziąć udział w koncertach, turniejach gier i różnych aktywnościach sportowych, a także skorzystać z darmowych badań profilaktycznych.
W trakcie 2 dni targów, już od godziny 10.00, będzie można zapoznać się z ofertą wielu wystawców prezentujących produkty i usługi w takich obszarach, jak:
- aktywność – turystyka, sanatoria i uzdrowiska, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, uroda i styl, sport i rekreacja, kluby seniora;
- zdrowie – produkty prozdrowotne, rehabilitacja, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, placówki lecznicze;
- wiedza – edukacja i rozwój, Uniwersytet Trzeciego Wieku, szkoły językowe, komunikacja i nowe media, finanse i ubezpieczenia, doradztwo, organizacje non profit, ośrodki rozwoju osobistego;
- otoczenie – domy i mieszkania, projektowanie dla seniorów, infrastruktura miejska, domy pomocy społecznej i placówki opiekuńcze, domy seniora, systemy kontroli i zabezpieczeń, pomoce w życiu codziennym.
Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotykamy się, aby dzielić się wiedzą, zadbać
o profilaktykę zdrowia, porozmawiać o wyzwaniach, jakie stawia przed Seniorami współczesna rzeczywistość, jak również dobrze się bawić i integrować Seniorów między sobą. – mówi Paulina Dziarłowska, manager projektu Viva Seniorzy!
Oprócz ekspozycji nie zabraknie ciekawych atrakcji i aktywności. W programie znajdują się m.in. koncerty chórów, zajęcia z rękodzieła, czy ruchowo-taneczne o różnym stopniu intensywności. Proponujemy naukę podstaw hip-hopu, jak również walking futbol, czy trening TAI CHI.

Jest coś dla ciała to i musi być coś dla ducha. Szereg prelekcji edukacyjnych będzie okazją do zdobycia nowej wiedzy z zakresu zdrowia, prawa, czy nowinek technologicznych.
W piątkowy wieczór odbędzie się także impreza taneczna poprowadzona przez DJ Wikę!
Seniorka jest znaną postacią w kręgach muzycznych i co rusz zaskakuje wigorem i energią.
Na scenie Viva Seniorzy! pojawią się tradycyjnie wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
W piątkowy wieczór odbędzie się koncert Andrzeja Rybińskiego uwielbianego, polskiego piosenkarza i muzyka, a także aranżera i kompozytora. Współtwórca legendarnego zespołu 2 plus 1 jest artystą obecnym na polskiej scenie muzycznej od 58 lat. Na zaproszenie Grupy MTP zaśpiewa swoje największe przeboje i zapewni niezapomniane wrażenia.
W sobotę natomiast odbędzie się koncert Hanny Banaszak, artystki znanej z takich przebojów, jak Pogoda ducha, Samba Przed Rozstaniem, czy Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia. Popularna piosenkarka, kompozytorka i tekściarka będzie gwiazdą wieczoru zwieńczającego tegoroczną edycję targów Viva Seniorzy!

To wydarzenie, to wspaniały czas dla wszystkich Seniorów. Dwa dni wypełnione atrakcjami po brzegi, bogaty program artystyczny, wspaniałe towarzystwo i gwarancja niezapomnianych wrażeń.
VIVA Seniorzy! zaprasza wszystkich Seniorów i ich rodziny do aktywnego udziału w imprezie
i spędzenia tych wyjątkowych dni z nami na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://vivaseniorzy.pl/pl/
Bilety do kupienia na stronie: https://tobilet.pl/viva-seniorzy-2023.html


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.