Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Targi w Krakowie nie tylko dla seniorów

Ma srebrne barwy, uśmiech i jest pełne energii - jedno z najważniejszych w kraju wydarzeń poświęconych tematyce senioralnej odbędzie się w ostatni weekend września w Krakowie.

Cieszące się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem Targi Seniora zapraszają na spotkanie do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach od 27 do 28 września (godz. od 10 do 17). Na kilka tysięcy uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim będzie to okazja do odwiedzenia ekspozycji i zapoznania się z licznymi ofertami uzdrowisk i sanatoriów, biur podróży i ośrodków wypoczynkowych, placówek zdrowia, producentów kosmetyków i suplementów diety. A także bogatej oferty kulturalnej Krakowa. Szczególnie warte polecenia są odbywające się w tym roku liczne darmowe badania, m.in. słuchu, wzroku, stóp, kręgosłupa oraz usługi rehabilitacyjne i zabiegi kosmetyczne.
Dla zwiedzających wystawcy przygotowali zniżki i konkursy z nagrodami: wycieczki krajowe i zagraniczne, pobyty w ośrodkach wczasowych i SPA czy pakiety kosmetyków.
Jednak najwięcej emocji i dobrej zabawy zapewni program artystyczny oraz spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Tegoroczną gwiazdą targów będzie Tadeusz Woźniak, wybitny muzyk, kompozytor i wokalista, który 28 września zagra koncert. Artysta wykona swoje najbardziej znane przeboje, m.in. „Zegarmistrz światła” czy „Smak i zapach pomarańczy”. Na scenie pojawią się też niezwykle popularni uczestnicy telewizyjnego programu „Sanatorium Miłości”, którzy z różnych części kraju przyjdą specjalnie do Krakowa. Wśród zaproszonych gości specjalnych znaleźli się również Andrzej Piętowski, słynny podróżnik, kajakarz i odkrywca oraz Beata Borucka, popularna w sieci „Mądra Babcia”. Nie zabraknie też licznych występów muzycznych, m.in. zespołu Filharmonii Krakowskiej. Wydarzeniom artystycznym na scenie towarzyszyć będzie również dyskusja poświęcona polityce senioralnej.
Równolegle odbywać się będą wykłady i prelekcje o tematyce zdrowotnej, turystycznej i społecznej. Można będzie np. dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze na temat szczepień, jak leczyć dolegliwości układu kostnego czy jak poprawić swoją pamięć. Policjanci doradzą jak zapobiegać zagrożeniom, na które szczególnie narażone są starsze osoby, zaś Izba Gospodarki Elektronicznej przeprowadzi szkolenie o bezpiecznych zakupach w Internecie.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie www.targiseniora.krakow.pl.
Targi Seniora w Expo Kraków
III Targi Seniora odbędą się w dniach od 27 do 28 września 2019 r. (godz. 10-17) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Wstęp wolny.
Tel. 12 644 59 32; 12 644 81 65
e-mail: senior@targi.krakow.pl
www.targiseniora.krakow.pl

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.