Senioralny weekend w Targach Lublin!

Bezpłatne badania medyczne, porady prawne, oferty sanatoriów, firm farmaceutycznych, a także występy, koncerty, konkursy z nagrodami i moc pozytywnych emocji. Tak zapowiada się pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 października 2019 roku w Targach Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11).

Seniorzy to prawie 25% społeczeństwa!

Z roku na rok stajemy się coraz starsi. Jest to wyzwanie nie tylko dla nas samych, ale także dla całości społeczeństwa. W 2016 roku seniorzy stanowili 23,9% mieszkańców województwa lubelskiego. Prognozy na 2025 rok mówią już o 27,5% ogółu społeczeństwa. Żyjemy dłużej i chcemy, by nasze życie było na jak najwyższym poziomie. Trudno się dziwić, że samorządowcy dużą wagę przykładają do działań na rzecz seniorów.

LUBSENIOR to zupełnie nowy projekt skierowany do seniorów, ich rodzin, opiekunów i rehabilitantów. Wydarzenie jest współorganizowane przez Targi Lublin S.A. oraz Urząd Miasta Lublin. Celem spotkania jest pokazanie, że człowiek dojrzały może żyć w godnych warunkach, cieszyć się dobrym zdrowiem, być darzonym powszechnym szacunkiem, czuć się bezpiecznie, aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz realizować swoje zainteresowania i pasje.

Seniorze spędź weekend w Targach Lublin!

Na uczestników Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR czekają aż 3 dni pełne wykładów, wartościowych rozmów, spotkań i emocji. W Targach Lublin będzie można wykonać bezpłatne badania lekarskie, uzyskać porady lekarza w specjalnie urządzonym gabinecie, zapoznać się z ofertą sanatoriów, biur podróży, domów opieki, uzyskać informacje na temat programów pomocowych, poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a także uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących przygotowanych we współpracy z partnerami branżowymi.

Koncerty, występy, konkursy i… dancing!

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR to także dobra zabawa! Na scenie wystąpią zespoły i grupy działające na terenie Lublina. Nie zabraknie także zaproszonych gwiazd estrady! 25 października o godzinie 16:00 zapraszamy na koncert Gościa Specjalnego znanej i cenionej wokalistki Haliny Frąckowiak. W sobotę z autorskim koncertem wystąpi Dariusz Tokarzewski – członek Zespołu VOX! Będziemy mogli posłuchać także gwiazdy młodego pokolenia, ponieważ w sobotę wystąpi Łukasz Jemioła! Wstęp na targi jest bezpłatny.

W sobotę 26 października warto zabrać ze sobą wygodne buty, bo czeka nas nie lada dancing z Zespołem Pasjonatta!

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.lubsenior.pl
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/events/2392892304265220/
Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR 25-27 października 2019 roku.

Targi Lublin S.A., Ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin, Hala A
25 października 2019 (piątek) godz. 10:00 – 17:00
26 października 2019 (sobota) godz. 10:00 – 17:00
27 października (niedziela) godz. 10:00 – 16:00Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.