REHexpo 2018 w Sosnowcu- Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

Sosnowieckie Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, zaprasza na Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego pod nazwą REHexpo. Odbędą się one w dniach 20 oraz 21 kwietnia br. Wszyscy chętni Seniorzy oraz pozostali odwiedzający, będą mieli okazję wzięcia udziału w licznych konsultacjach i badaniach o tematyce zdrowotnej.

Podmiotami prezentującymi swoje produkty, zakres badań czy też sposoby leczenia, będą firmy œściśœle związane z tematem szeroko pojętej rehabilitacji. Na targach zagoœści m.in firma "Koordynacja", która poprowadzi bezpłatne badania oraz konsultacje w zakresie wad postawy u dzieci i dorosłych. Odpowie na pytania jak zapobiegać oraz leczyć odstępstwa od prawidłowego rozwoju dzieci oraz jakim programem leczenia objąć osoby, które wady już posiadają. Kolejną prezentację wygłosi Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z Expo Silesia. Łącząc siły, zorganizują akcję „"Stop niepełnosprawnoœci z powodu cukrzycy”", w trakcie której można będzie bezpłatne przebadać poziomu glukozy we krwi, przebadać wzrok oraz przeanalizować strukturę ludzkiego ciała. Targi w Sosnowcu to też wywód pod hasłem „"Niepełnosprawni za kierownicą", podczas którego będzie można również dowiedzieć się w jaki sposób osoby niepełnosprawne mogą się poruszać i być zmotoryzowane. Czy mogą samodzilenie kierować pojazdami oraz jakie są warianty adaptacji pojazdów dla osób z upoœśledzeniem fizycznym, oczywiœście od jego stopnia i w zależnośœci od potrzeb klienta z niepełnosprawnoœcią.
Wstęp wolny na targi obowiązuje Seniorów, którzy posiadają legitymację seniorską oraz dzieci i młodzież, która nie ukończyła 18 roku życia. Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnośœci oraz ich opiekunowie również nie ponoszą żadnych kosztów za wejœście.

Wszyscy pozostali, chcący wziąć udział w wydarzeniu, mogą kupić bilety w dniu imprezy tj. 20 i 21 kwietnia lub po wcześœniejszej rejestracji on-line na stronie targów. Ceny biletów wówczas odpowiednio: 20 zł i 10 zł. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie: www.rehexpo.pl.

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.