Projekt "Razem po zdrowe nawyki" w Warszawie

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej Razem zainicjowała obecnie projekt pod nazwą ,,Razem po zdrowe nawyki", finansowany przez m. st. Warszawa. Projekt jest skierowany do seniorów 60+. W ramach projektu prowadzone są różnego rodzaju darmowe aktywności dla seniorów na terenie Warszawy, które dotyczą w sposób pośredni lub bezpośredni zachowania zdrowia psychicznego.

Projekt jest kierowany dla osób uzależnionych, współuzależnionych, oraz takich, które są dotknięte kryzysami psychicznymi, wynikającymi z pandemii COVID-19. Wspomniane działania można odnaleźć w harmonogramie pod adresem:
https://razem-fundacja.org/dzialalnosc-nieodplatna-2/harmonogram-dzialan/.
Bardzo ważną inicjatywą, jaką prowadzi Fundacja jest wsparcie psychologiczne i terapeutyczne dla seniorów. Może ono dotyczyć wszelkich problemów, od problemów rodzinnych po kryzysy wynikające z samotności. Odbywają się one w formie konsultacji stacjonarnych lub telefonicznych. Nie ograniczają się do pojedynczych spotkań. Konsultacje prowadzą psychologowie i psychoterapeuci. Czas oczekiwania na konsultację nie przekracza 7 dni. Konsultacje z terapeutą są w pełni darmowe ponieważ finansuje je m.st. Warszawa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach. Prosimy o kontakt także opiekunów seniorów. Kontakt i umawianie konsultacji jest możliwe pod nr. 576 563 311.


Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM
Warszawa, Al. Jerozolimskie 6, pok. 402
00-375 Warszawa
tel. +48 733 563 311; +48 576 563 311
www.razem-fundacja.org

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.