Lampy bakteriobójcze firmy TOP SERVIS

Firma TOP SERVIS istnieje na rynku od 2010 roku . Od tego czasu specjalizuje się w projektowaniu , dostarczaniu i montażu energooszczędnego oświetlenia LED . Jednocześnie jest dystrybutorem i partnerem handlowym wiodących polskich producentów oświetlenia takich jak LENA LIGHTING SA ; ORGANIC LIGHTING czy AURA LIGHT. W zakres działalności TOP SERVIS wchodzą indywidualne zlecenia realizacji oświetlenia dla małych i dużych obiektów. Członkowie firmy posiadają niezbędne doświadczenie oraz sprzęt do realizacji nawet najbardziej wymagającego projektu.

Główną ideą w działaniu firmy jest zysk klienta idący w parze ze zdecydowaną poprawą jakości światła. Firma realizuje swoją ofertę, spełniając po kolei 5 kluczowych zagadnień, ściśle związanych z jej działalnością:
• audyt
• projekt
• kalkulacja oszczędności
• dostawa produktów
• montaż.

Oprócz bogatej oferty lamp UV i lamp LED, w swoim zakresie firma oferuje również, szczególnie teraz, w dobie PANDEMI COVID -19, urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji, zarówno powierzchni jak i powietrza. Są to promienniki UV-C o działaniu bezpośrednim, jak również nowoczesne urządzenia przepływowe do sterylizacji powietrza. Tego rodzaju sprzęt może zdecydowanie spełniać swoją rolę w domach opieki. Placówki opiekuńcze bowiem wymagają wręcz nienagannego i bardzo dokładnego oczyszczania powietrza jak i powierzchni, w których na co dzień żyją seniorzy. Mówią o tym m.in. normy i dyrektywy z Ministerstwa Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz innych stowarzyszeń m.in. Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa czy Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej.

Firma TOP SERVIS w swojej ofercie skierowanej do domów opieki posiada lampy bakteriobójcze, które są wykorzystywane w gabinetach medycznych już od wielu lat. Lama bakteriobójcza to urządzenie, które emituje wiązki promieniowania UV. Jak pokazują liczne badania sanitarne, ten sposób sterylizacji są jedną z najskuteczniejszych i najprostszych sposobów zapewniających wręcz całkowitą dekontaminację obszarów medycznych. Promieniowanie ultrafioletowe o długości fali 250-265 nm posiada najbardziej efektywne działanie bakteriobójcze. Skutecznie niszczy wszelkiego typu bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby i eliminuje konieczność stosowania środków chemicznych.

Jak pokazują badania, na przekroju ostatnich 15 lat na całym świecie wzrasta liczba zakażeń wewnątrzszpitalnych czy gabinetowych. W dobie pandemii COVID -19 wzrasta świadomość nie tylko personelu medycznego, ale przede wszystkim wzrasta świadomości społeczeństwa co do wagi tych zagadnień. W Polsce, każda palcówka medyczna i opiekuńcza, zarówno państwowa jak i prywatna, jest zobowiązana do zapewnienia bezpieczeństwa każdemu pacjentowi. Bezpieczeństwo w tym pojęciu rozumiane jako zapewnienie właściwej ochrony przed zakażeniami epidemiologicznymi. Pomóc w tym może właśnie odpowiednio dobrany sprzęt.

Pamiętajmy jednak, że ten typ urządzeń emituje szkodliwe promieniowanie, prowadzące do dużych zmian w DNA komórkowym. Emitowane UV jest wysoce niebezpiecznie dla zdrowia i życia personelu medycznego oraz pacjentów. Ten typ lamp, może pracować wyłącznie wówczas kiedy w pomieszczeniu nikt nie przebywa!

Zapraszamy do współpracy.

TOP SERVIS
Sterylia i Led
+48 518 101 131
kontakt@steryliailed.pl

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.