Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Konkurs Mazowiecka Lady D. i Mazowiecki Gentleman D.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatek i kandydatów do tytułów Mazowiecka Lady D. i Mazowiecki Gentleman D.

Mazowiecka Lady D. im. Krystyny Bochenek to regionalna kontynuacja konkursu znanego wcześniej na południu Polski – Konkursu Lady D. im. Krystyny Bochenek. Tytuł Lady D. jest skrótem angielskiego wyrażenia Lady Disabled (Dama Niepełnosprawna). Dzięki przeniesieniu jej na grunt naszego województwa docenionych zostało już 11 kobiet, a dziesiątki kolejnych miały okazję pokazać się w swoich aktywnościach.

Natomiast Mazowiecki Gentleman D. jest naszą autorska propozycją, a przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby osób z niepełnosprawnościami, edycją przeznaczoną dla mężczyzn (Gentleman Disabled).
Oba konkursy organizowane są przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2022 r.

Informacje o obu konkursach można znaleźć na naszej stronie Trwają konkursy Mazowiecka Lady D. i Mazowiecki Gentleman D. - Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (mcps.com.pl), a regulaminy i formularze dostępne są w odpowiednich zakładkach: https://mcps.com.pl/mazowiecka-lady-d/ i https://mcps.com.pl/mazowiecki-gentleman-d/

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.