Konkurs fotograficzny dla Seniorów "Polacy w dawnej pracy"

Weź udział w konkursie Polacy w dawnej pracy i pomóż nam ożywić dawne wspomnienia! Stwórzmy wspólnie wyjątkową galerię zdjęć z dawnej pracy Polaków i pokażmy realia zawodowe sprzed lat.
W jakich profesjach był dostęp do pierwszych komputerów? Czym były PEGEERY? Jak się pracowało w minionym ustroju? Co robili Polacy za ladą sklepów, w biurach, w kopalniach czy fabrykach? Jeśli pamiętasz czasy pochodów pierwszomajowych, pisanie na maszynie, dzwonienie z budki telefonicznej i urlop który spędzano na wczasach pod gruszą, pomóż nam ożywić te wspomnienia!
Jeśli masz ukończone 50 lat i chcesz pokazać swoje doświadczenia z dawnej pracy, weź udział w nowym konkursie i prześlij nam swoje zdjęcie z pracy w czasach Polski Ludowej i początku nowego ustroju!

Cel konkursu

Konkurs Polacy w dawnej pracy ma na celu ukazanie, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci. Chcemy pokazać młodszym pokoleniom, jak w minionych dziesięcioleciach wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób mających ukończony 50. rok życia, z województw mazowieckiego i podlaskiego, które mogą podzielić się z nami swoimi fotografiami związanymi ze swoją dawną pracą. Jeśli senior należy do lokalnego Klubu Seniora lub uczęszcza do placówki kulturalnej, może podać jej nazwę w formularzu zgłoszeniowym. Nie jest to warunek konieczny, jednak oznacza to szansę na wygraną również dla wskazanej placówki.
Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz konkursowy. W zgłoszeniu trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać:

Imię i nazwisko uczestnika,
Dane kontaktowe,
Maksymalnie 3 pliki graficzne (skany/zdjęcia oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach,
Można dołączyć opis zdjęć (co i kogo przedstawiają),
Dom Kultury/Klub seniora, do którego przynależy senior (opcjonalnie).

UWAGA: Do konkursu może zgłosić seniora inna osoba (krewny, opiekun, pracownik domu kultury itp.), wystarczy, że wypełniając formularz, poda swoje dane kontaktowe w polu „dane zgłaszającego”. W takim przypadku zgłaszający przesyła skan(y) fotografii uczestnika w jego imieniu.

Czas trwania konkursu

Zgłoszenia można przesyłać od 02 września 2021 do 30 listopada 2021.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią 6 grudnia 2021. Przez cały czas trwania konkursu można kontaktować się z organizatorem w razie problemów ze zgłoszeniem i innych – dane kontaktowe podajemy poniżej.
Do wygrania cenne nagrody!

Laureaci wybrani przez jury otrzymają:

Telefon Nokia 800 TA-1186
Telefon Panasonic KX-TU456EXRE
Telefon Maxcom MM760

Lub wybrany sprzęt uzgodniony z Organizatorem o podobnej wartości. Do tego książki, gadżety i Kursy internetowe sporsorowane przez platformę strefakursow.pl.

Przewidujemy również Nagrodę Specjalną dla ośrodka kultury:
Spośród placówek uczestniczących w projekcie, nagrodzimy jedną z której napłynie najwięcej zgłoszeń do konkursu, bonem o wartości 400 zł na zakup sprzętów i wyposażenia.

Seniorze! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i pokaż nam, jak wyglądali  Polacy w dawnej pracy.

Pytania, wątpliwości i ewentualne problemy techniczne prosimy zgłaszać do organizatora konkursu poprzez adres e-mail:
konkurs.aplikuj@gmail.com!

Więcej informacji znaleźć można tutaj:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy?fbclid=IwAR2SHkT7GjavF6Cb1wyXZLpkIiH1aK6CxoTM-LDjn8k-7_8o-z-pBOmp23o

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.