Konferencja "PROFILAKTYKA WTÓRNA. JAK UNIKNĄĆ NIESAMODZIELNOŚCI?" - 31.10.2023, Poznań

Zarząd Związku Stowarzyszeń Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym” serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji pt.: „PROFILAKTYKA WTÓRNA. JAK UNIKNĄĆ NIESAMODZIELNOŚCI?”. Współorganizatorem konferencji jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Celem konferencji jest prezentacja korzyści zdrowotnych i ekonomicznych wynikających z tworzenia i realizacji programów profilaktycznych dla mieszkańców danego regionu, zachęcenie podmiotów regionalnych do samodzielnego tworzenia programów profilaktycznych oraz przekazanie praktycznych wskazówek do przygotowania regionalnych programów profilaktycznych na przykładzie wybranych zagadnień z trzech obszarów chorobowych tj.: uroonkologii, ginekologii onkologicznej oraz diabetologii. Wybraliśmy te trzy obszary z uwagi na stale zwiększającą się liczbę diagnozowanych pacjentów onkologicznych i diabetologicznych, co dodatkowo pogłębiła jeszcze pandemia koronawirusa. Zależy nam szczególnie aby uczestnicy konferencji poznali korzyści wynikające z odpowiednio szybkiej diagnostyki tych chorób, czemu służyć mogą właśnie dobrze przygotowane i wdrożone programy profilaktyczne.

Konferencja odbędzie się w trybie stacjonarnym 31 października 2023 r. (wtorek). Rozpoczęcie konferencji planowane jest na godz. 9:15, a zakończenie konferencji na godz. 13:40.
Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, przy Al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

Warunkiem udziału w konferencji jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLf0cNXGXE9I50rbd6OmwS2DzgKWThvOS0Z87ObzBab4jAWQ/viewform
lub pod numerem telefonu 22 279 49 02 lub 791 150 366.


Szczegóły dotyczące wydarzenia: 
https://niesamodzielnym.pl/index.php?page=poznan


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.