Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Kolejne "Lato Seniora" w Warszawie

Już w najbliższy czwartek 28 czerwca 2018 r. na pełną wrażeń zabawę taneczną mogą szykować się wszyscy chętni Seniorzy w wieku 50+. Tym razem w ogrodzie przy ul. Świętojerskiej 12a w Warszawie, na parkiecie będzie królować muzyka z lat 60- tych. Cała impreza poświęcona starszemu pokoleniu Warszawiaków, odbywać się będzie w ramach corocznego Festiwalu, organizowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa pt. „Lato Seniora”. Międzypokoleniowe zabawy taneczne planowane są na czwartkowe popołudnie w godzinach 16:00- 19:00.

Dla tych emerytów, którzy nie zdecydowali się w tym roku wyjechać nad morze czy w góry, władze miasta Warszawy przygotowały jak co roku cały program zajęć, aktywizujących oraz mający na celu uświetnienie wolnego czasu Seniorów. Festiwal „Lato Seniora” rozpoczął się już 19 czerwca, a potrwa do 15 września 2018 r.- czyli obejmie cały sezon wakacyjny. Przez cały ten letni czas, główny organizator tj. Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego, gwarantuje wszystkim chętnym i aktywnym Seniorom szereg ciekawych i różnorodnych aktywności integracyjnych. Nie zabraknie też spotkań natury edukacyjnej i kulturalnej. Wszystkie wydarzenia mają charakter otwarty i udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Cały program objęty jest patronatem Burmistrza dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.

Wszelkie informacje dotyczące „Lata Seniora” dostępne są pod nr tel. 607 825 475 lub pod adresem E- mail: latoseniora@cps.srodmiescie.warszawa.pl.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.