Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Kolejna edycja SENIORIADY MAZOWIECKIEJ w Mrozach

19 września br. na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach odbyła się piąta edycja Mazowieckiej Sportowej Senioriady.

Uczestnicy z całego województwa mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych, jak np. tenis, pchnięcie kulą, strzelanie z łuku, strzelanie z broni pneumatycznej , biegi oraz w konkurencjach rekreacyjnych, m.in. plenerowych kręglach, rzucaniu frisbee, slalomie z popychajką. Jednocześnie na scenie zaprezentowały się Kluby Seniora w występach artystycznych, między innymi chór „Barwy Jesieni” z Mrozów.

Organizatorem zawodów było Mazowieckie TKKF, za pomoc ze strony Gminy Mrozy odpowiadali pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach, a zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
Miłym akcentem było wręczenie medali 65-lecia TKKF dla zasłużonych dla jego działalności osób. Wyróżnienia na scenie przyjęli: członkini zarządu Samorządu Mazowsza Elżbieta Lanc, dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Mirosław Krusiewicz oraz burmistrz Mrozów - Dariusz Jaszczuk.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.