Grupa teatralna seniorów w Legionowie

Dla wszystkich miłośników teatru, którzy ukończyli już 50 rok życia, Domowy Dom Kultury w Legionowie organizuje cykl spotkań teatralnych. Poszukiwani są chętni seniorzy 50+, którzy zechcieliby dołączyć do nowo powstałej grupy teatralnej i razem a nią miło spędzać czas w serdecznej i zabawnej atmosferze. Program zajęć poprowadzony zostanie przez profesjonalne animatorki kultury i autorki sztuk teatralnych- Elżbietę Chowaniec oraz Annę Lewandowską. Spotkania odbywać się mają dwa razy w miesiącu, a uczestnictwo w nich jest absolutnie bezpłatne. Podczas zajęć nie zabraknie prawdziwej sceny, spektaklu ale i ćwiczeń artystycznych. Całość dopełni pogadanka na temat historii teatru oraz rozważanie nad sensem jego istnienia. Nabór chętnych ma się zakończyć 20 października 2017 r.

Cykl spotkań organizowany jest z myślą o osobach starszych, którzy nadmiar wolnego czasu pragną przeznaczyć na coś co przynosi radość z życia- wspólne przeżywanie i dzielenie się tą radością z innymi, we wspólnym gronie. Wśród uczestników wymagane są: czas, energia i uśmiech.
Wszelkich informacji można zasięgnąć pod nr tel.: 692 312 661 lub mailowo: domowydomkultury@gmail.com. Dokładny adres spotkań to Legionowo, ul. Zegrzyńska 11 m. 53.

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.