Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Festiwal Lato Seniora 2017

Co prawda lato może nie w pełni, bo pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza ale kalendarzowe  trwa w najlepsze. Z okazji sezonu letniego Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego, zaprasza wszystkich Seniorów i ich rodziny na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu "Lato Seniora". Różnorakie atrakcje ukierunkowane na osoby starsze odbywać się będą w dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a. Program zajęć ma mieć charakter zarówno edukacyjny, kulturalny, a przede wszystkim integracyjny. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny i kierowany jest do wszystkich mieszkańców stolicy. Festiwal nie wiąże się z żadnymi opłatami za uczestnictwo.

Podczas festiwalu nie zabraknie znanych wykonawców muzycznych, którzy niewątpliwie uświetnią koncert.

Lato Seniora ma zapewnić uczestnikom szereg ciekawych wykładów, koncertów, spotkań ze specjalistami z różnych dziedzin nauki, kultury czy muzyki. Nie zabraknie też wieczorków tanecznych i projekcji filmowych. Zajęcia typowo edukacyjne również pod kątem zdrowia, na pewno rozwiną wiedzę na temat zdrowego trybu życia, który w podeszłym wieku jest niezmiernie ważny. Warsztaty artystyczne, prowadzone pod okiem wykwalifikowanych w tej tematyce osób, mieć będą na celu wzbudzenie aktywności oraz zdolności manualnych i psychofizycznych Seniorów. Festiwal potrwa aż do 15 września 2017 roku. Celem imprezy jest przede wszystkim urozmaicenie wolnego czasu w okresie wakacji głównie warszawskim Seniorom, ale też ich rodzinom i wszystkim chętnym mieszkańcom.

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.