Festiwal Lato Seniora 2017

Co prawda lato może nie w pełni, bo pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza ale kalendarzowe  trwa w najlepsze. Z okazji sezonu letniego Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego, zaprasza wszystkich Seniorów i ich rodziny na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu "Lato Seniora". Różnorakie atrakcje ukierunkowane na osoby starsze odbywać się będą w dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a. Program zajęć ma mieć charakter zarówno edukacyjny, kulturalny, a przede wszystkim integracyjny. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny i kierowany jest do wszystkich mieszkańców stolicy. Festiwal nie wiąże się z żadnymi opłatami za uczestnictwo.

Podczas festiwalu nie zabraknie znanych wykonawców muzycznych, którzy niewątpliwie uświetnią koncert.

Lato Seniora ma zapewnić uczestnikom szereg ciekawych wykładów, koncertów, spotkań ze specjalistami z różnych dziedzin nauki, kultury czy muzyki. Nie zabraknie też wieczorków tanecznych i projekcji filmowych. Zajęcia typowo edukacyjne również pod kątem zdrowia, na pewno rozwiną wiedzę na temat zdrowego trybu życia, który w podeszłym wieku jest niezmiernie ważny. Warsztaty artystyczne, prowadzone pod okiem wykwalifikowanych w tej tematyce osób, mieć będą na celu wzbudzenie aktywności oraz zdolności manualnych i psychofizycznych Seniorów. Festiwal potrwa aż do 15 września 2017 roku. Celem imprezy jest przede wszystkim urozmaicenie wolnego czasu w okresie wakacji głównie warszawskim Seniorom, ale też ich rodzinom i wszystkim chętnym mieszkańcom.

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.