Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

DANCING RETRO "DLA PANI WSZYSTKO" NA SASKIEJ KĘPIE

Już 3 lutego (sobota) w godzinach 19:00- 21:00 w PROM Kultury Saska Kępa, przy ul. Brukselskiej 23, odbędzie się Retro Dancing, który przeniesie wszystkich w przepiękne klimaty dwudziestolecia międzywojennego.

Szlagiery dwudziestolecia zagra zespół Makabunda. Podczas koncertu zaśpiewają: MARCELINA, JUSTYNA JARY oraz PIOTR CYRWUS. Zespół Makabunda, wspólnie ze znakomitymi gośćmi przypomni największe szlagiery tamtego okresu w nowych aranżacjach. Towarzyszyć im będzie grupa wrocławskich tancerzy, którzy przygotują specjalne układy i scenki aktorskie. Całości dopełnią projekcje multimedialne nawiązujące do okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Podczas dwugodzinnego koncertu wykonywane są szlagiery międzywojnia, z towarzyszeniem tancerzy, animacji video, fragmentów filmów i z komentarzami gości specjalnych. Do tej pory w koncertach udział wzięli m. in. Emilia Krakowska, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Pakosińska, Bohdan Łazuka, Jan Nowicki, Krzysztof Tyniec, Marian Opania, Joanna Kołaczkowska, Piotr Cyrwus, Marceina i wielu, wielu innych.
Kilka utworów z tegorocznej edycji, poświęconej Antoniemu Fertnerowi- znakomitemu aktorowi kina XX-lecia. Scenariusz i reżyseria koncertu jest dziełem duetu producenckiego Generalnie Smakowicie - Marzena Kopczyńska - Urlich i Michał Gawlicz, który od kilku lat przygotowuje m. in. największy w Polsce festiwal w całości poświęcony dwudziestoleciu międzywojennemu - Festiwal Retro Częstochowa oraz reżyserują jego koncert finałowy, którego gospodarzem muzycznym jest właśnie zespół Makabunda. Festiwal corocznie przyciąga kilka tysięcy słuchaczy. Przez cały dzień odbywają się pokazy starych samochodów, przedwojennych bicykli, targi staroci, nauka tańców przedwojennych, koncerty i wiele innych atrakcji. Koncert finałowy jest wisienką na torcie. Wraz z Makabundą występują gwiazdy muzyki, filmu i teatru.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i kultury- zarówno mieszkańców Warszawy, jak i gości. Bilety w cenie 25 zł można nabyć poprzez stronę: https://goingapp.pl/evt/1340402/dla-pani-wszystko-retro-dancing.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.