Dancing Międzypokoleniowy na Powiślu

W weekend 22 października gorączka niedzielnego wieczoru obejmie nie tylko warszawską młodzież ale i seniorów w różnym wieku. Dancing Międzypokoleniowy oraz Jackpot Warsaw zapraszają wszystkich chętnych, bez względu na wiek na wyjątkowy event o charakterze typowej imprezy tanecznej. Będzie to idealna okazja do przełamania pokoleniowych barier oraz wyjątkowe spotkanie towarzyskie. Zetkną się ze sobą zupełnie różne pokolenia. Ideą Dancingu Międzypokoleniowego jest głównie obalenie stereotypów związanych z obrazem starości. Ponadto wycofanie zjawiska wykluczenia osób starszych ze społeczeństwa, ze względu na wiek. Na wszystkich przybyłych czekać będzie szeroki przekrój muzyczny, o który zadbają zarówno dje młodego pokolenia (bShosa i Praktyczna Pani), jak i dje seniorzy (Dj Roman, Dj Andrzej oraz Dj Jerry). Ponadto wieczór występem na żywo uświetni raper Blu Mantic, którego wokalnie będzie wspierała Ewa Ekwa.

Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku. W ramach swojej działalności organizuje imprezy klubowe, Senior Djs Academy, Senior Speed Dating, prowadzi agencję epizodystów, modeli, aktorów.
Impreza odbędzie się w jednym z warszawskich lokali na Powiślu przy ulicy Rozbrat 44 a i trwać będzie w godzinach od 17:00 do 22:00. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Parkiet tego wieczoru na pewno nie będzie pusty!

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.