Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Całodobowa opieka domowa

Jedną z najważniejszych rzeczy dla starszej osoby jest bliski kontakt z rodziną oraz zapewnieniej jej profesjonalnej opieki. Alternatywa dla domów opieki jest całodobowa opieka domowa zorganizowana w miejscu zamieszkania seniora.

W ramach opieki domowej oferowany jest szeroki wachlarz usług. Przede wszystkim są to:

Usługi opiekuńcze świadczone przez wykwalifikowany personel
Domowe wizyty lekarskie i pielęgniarskie
Badania diagnostyczne w domu przeprowadzane przez pielęgniarki i lekarzy specjalistów
Kompleksową rehabilitację poszpitalną i pooperacyjną w warunkach domowych
Konsultacje psychologa i wsparcie dla rodzin opiekujących się seniorami na co dzień

Dzięki temu, że rodzina będzie miała dostęp do takiego profesjonalnego zaplecza, w zaciszu swojego domu będzie w stanie zapewnić seniorowi odpowiednią opiekę.

Komfort dla rodziny
Opieka nad starszą osobą może zostać zorganizowana tak, aby rodzina odczuwała jak największy komfort i miała czas dla siebie na wykonywanie obowiązków zawodowych i inne czynności. Senior będzie pod stałą opieką wykwalifikowanych osób.

Zalety korzystania z opieki domowej
Rodzina, jeśli skorzysta z usług profesjonalnej opieki domowej będzie zadowolona. Będzie miała do czynienia z profesjonalnymi pracownikami, którzy wykazują się empatią i cierpliwością w stosunku do starszych osób. Posiadają niezbędne doświadczenie pozwalające na wykonywanie wszelkich prac przy takim pacjencie. Opieka dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdej rodziny. Można liczyć na pełne dostosować się do wymagań i zaistniałej sytuacji. Jeśli byłyby jakiekolwiek zastrzeżenia co do personelu, zawsze można wprowadzić zmiany, które będą dogodne dla wszystkich.

Opieka domowa jest szansą dla rodziny na normalne życie bez poczucia winy, że nie mogą zapewnić opieki dla ojca lczy matki. Zapewnienie im takiej opieki będzie bardzo dobrym posunięciem. W końcu kto, jak nie profesjonaliści zajmą się wszystkim najlepiej. Pomogą w każdej trudności starszej osobie i zapewnią spokojny wypoczynek każdego dnia. Dzięki temu, wszelkie dolegliwości odczuwane będą w znacznie mniejszym stopniu przez schorowane starsze osoby. Stanowiło to będzie dla każdego wiele korzyści.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.