Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE SZANSĄ DLA OSÓB 50+

Im bardziej technologia multimedialna się rozwija, tym więcej osób może korzystać z jej dóbr. I to niekoniecznie tyczy się samych młodszych pokoleń. Z biegiem czasu można zauważyć poszerzający się krąg osób w wieku senioralnym, którym nie obce są tajniki komputera czy wirtualnej przestrzeni.

Seniorze! Jeśli Ty również chcesz sprawnie posługiwać się komputerem i nie prosić o pomoc wnucząt nie zwlekaj!- 72 godzinny kurs pod okiem doświadczonego trenera to najtrafniejszy pomysł, który pomoże Ci nabyć nowe umiejętności! Zapisz się już dziś!
Organizatorem projektu jest Fundacja Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej Lex Nostra z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 45 (lok.5). Celem projektu jest poszerzenie wiedzy Seniorów na temat korzystania z urządzeń sieciowych oraz doskonalenie ich umiejętności w obsłudze. Podczas kursu poruszane będą tematy: podstawy pracy w sieci, podstawy obsługi komputera, przetwarzanie tekstu oraz problemy w obsłudze i ich rozwiązywanie.

W projekcie może wziąć udział każdy Senior zameldowany i zamieszkujący w Warszawie, w przedziale wiekowym 50- 74 lata, który posiada wykształcenie maksymalnie średnie. Z myślą właśnie o tych osobach Fundacja Lex Nostra organizuje kurs. Dla wszystkich uczestników, jest on absolutnie bezpłatny. Ponadto celem działania Fundacji jest od kilku lat pomoc dla osób poszkodowanych przez system prawny i edukacja prawna obywateli. Tak jak zostało to ujęte w statucie organizacji m. in.: Promowanie mediacji jako sposobu na zmianę postrzegania roli instytucji stosowania prawa i roli samych prawników we współczesnych społeczeństwach a przez to odciążenie sądownictwa i pozytywne przeobrażenie kultury prawnej;
Podejmowanie inicjatyw na rzecz promocji mediacji jako trwałego sposobu poza sądowego rozwiązywania sporów zwłaszcza na gruncie prawa cywilnego oraz promowanie międzynarodowych standardów regulacji mediacji przez seminaria, konferencje, szkolenia i inne formy edukacji. Założycielem i dyrektorem Fundacji jest dziennikarz, autor i współautor wielu książek i publikacji prasowych- Maciej Lisowski.

Wszystkich Seniorów zainteresowanych wzbogaceniem wiedzy na tematy świata wirtualnego zapraszamy serdecznie do biura projektu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Tel. kontaktowy: 85 667 23 21, 22 412 70 02
E-mail: projekt@lexnostra.pl lub fundacja@lexnostra.pl.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.