Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Bal karnawałowy Seniorów w Brwinowie

Burmistrz oraz samorząd Gminy Brwinów już czwarty raz z kolei zaprasza wszystkich mieszkańców w wieku 60+ na Bal Karnawałowy Seniorów. Termin imprezy to 20 stycznia, start od godz. 16:00. Balowe szaleństwo trwać ma do samej północy. W programie przygotowanych jest moc atrakcji oraz wspaniała zabawa z uczestnictwem kolorowych strojów. Wszystko to dziać się będzie w murach Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11.

Wstęp wolny przysługuje wszystkim Seniorom posiadającym Brwinowską Kartę Mieszkańca. Niestety trzeba jednak podkreślić, że liczba zaproszeń na bal jest ograniczona, a przy ich wydawaniu decyduje kolejność zgłoszeń osób zainteresowanych wydarzeniem. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w Urzędzie Gminy Brwinów, pok. 205 (II piętro).
Osoby, które do tej pory nie wyrobiły Brwinowskiej Karty Mieszkańca, mogą uzyskać ją w pokoju numer 4, po wcześniejszym okazaniu dowodu osobistego oraz pierwszej strony złożonego w ubiegłym roku formularza PIT, która potwierdzi miejsce zamieszkania w gminie Brwinów i płacenie podatku PIT.

Wyrobienie Brwinowskiej Karty Mieszkańca jest całkowicie bezpłatne i trwa zaledwie kilka minut. Na miejscu nieodpłatnie wykonywane jest także zdjęcie. Karta pozwala na niejeden przywilej dla jej posiadacza. Przyda się nie tylko do odbioru zaproszenia na bal ale daje też możliwość korzystania z przejazdów za złotówkę w brwinowskiej komunikacji miejskiej (linie B-1 do B-10) oraz rabatów oferowanych przez sklepy i usługodawców, którzy zgłosili się do uczestnictwa w programie. Więcej informacji o karcie mieszkańca można uzyskać poprzez stronę: www.karta.brwinow.pl. Bliższych informacji na temat balu udziela Referat Kadr i Organizacj pod nr tel. 22 738 26 23.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.