Andrzejkowa Impreza Taneczna 50+

Cenisz sobie dobrą zabawę i czas spędzony w gronie ciekawych ludzi? Chcesz zadbać o zdrowie? Szukasz dla siebie bezpiecznych i przyjemnych form aktywności?

A może chcesz sprawić swoim rodzicom/dziadkom przyjemność i zorganizować im imprezowy wieczór taneczny?

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną imprezę taneczną, która odbędzię się w sobotę 30 listopada w godzinach 17:00- 21:00 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. W programie pokazy tańca w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, poczęstunek i kieliszek prosecco, świetna zabawa przy radiowej muzyce (DJ), liczne atrakcje i animacje!

Wstęp BEZPŁATNY dla osób 60+! Zadzwoń i zarezerwuj miejsce już dzisiaj!

Szczególnie serdecznie zapraszamy 50-latków ze swoimi Rodzicami :) To wspaniała okazja do wspólnego, aktywnego spędzenia andrzejkowego wieczoru!!!


Organizator - Studio Tańca Fajf
Taniec to najwspanialsza forma aktywności, mająca niesamowicie pozytywny wpływ na zdrowie, kondycję i relacje towarzyskie!

Myślą przewodnią, która przyświecała uruchomieniu Studia Tańca Fajf, była chęć umożliwienia osobom 50+ uczestnictwa w zajęciach tanecznych w niecodziennej formule. Uczestnicy zajęć mogą doskonalić swoje umiejętności w profesjonalnych wnętrzach warszawskiego studia tanecznego, pod okiem wybitnych trenerów-tancerzy. Dla pełnego bezpieczeństwa nasze zajęcia są rozszerzone o ocenę fizjoterapeutyczną i bieżący monitoring medyczny.


Więcej informacji pod numerem tel.: 22 308 90 60

lub adresem e- mail: biuro@studiofajf.pl


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.