Fizjoterapia w czasach epidemii - materiał edukacyjny z instruktażem ćwiczeń

Drogi Seniorze,
masz już dość siedzenia przed telewizorem? Obawiasz się o swoją sprawność fizyczną? Nie wystarcza ci tylko spacer do sklepu? -Nie martw się! Droga Pani, drogi Panie! Jest na to rozwiązanie! W imieniu specjalistów oddziału Dziennego Pobytu Kliniki Rehabilitacji Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM w Poznaniu, wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjentów.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną i związany z nią poziomem stresu, w trosce o Państwa zdrowie przygotowaliśmy cykl filmów instruktażowych. Mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa do wspólnej aktywności fizycznej. Pamiętaj, w zdrowym ciele zdrowy duch!

Pierwszy odcinek cyklu instruktażowego to zestaw ćwiczeń ogólnousprawniających, które służą wzmocnieniu mięśni obręczy biodrowej, kończyn dolnych i tułowia. Obecnie z uwagi na izolację i ograniczoną aktywność fizyczną mogą one ulec osłabieniu. Ćwiczenia kierujemy do wszystkich osób z wyjątkiem pacjentów po endoprotezoplastyce stawu biodrowego. Zapraszamy do wspólnej aktywności!

Materiał dostępny jest pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=li834h9jsYQ

Ortopedyczno - Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. W. Degi
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Ulica 28 Czerwca 1956r. nr 135/147
Poznań


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.