Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

„Wspomnienia z dawnej pracy” - konkurs dla osób 50+

Młode pokolenie nie może wyobrazić sobie, jak kiedyś wyglądały nasze stanowiska pracy. Chętnie poznaliby realia pracy swoich rodziców i dziadków, ale niejednokrotnie nie maja jak. Dlatego dobrym źródłem tej wiedzy może być dla nich nasz konkurs!

Portal Aplikuj.pl zaprasza osoby z województwa wielkopolskiego i lubuskiego, aby podzieliły się z młodym pokoleniem przyszłych pracowników takimi wspomnieniami. Jeśli więc masz 50 i więcej lat, a na starych fotografiach uwiecznione swoje dawne miejsce pracy zachęcamy do udział w naszej zabawie!

Wystarczy wybrać z licznego zbioru fotografii trzy najciekawsze i przesłać je do redakcji za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie

Ze szczegółami konkursu można zapoznać się tutaj - https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia
Zachęcamy do udziału! Nie tylko będziecie mogli zobaczyć swoje fotografie w galerii pokonkursowej, ale także będziecie mieli szansę na wygranie jednej z wielu ciekawych nagród. Przygotowaliśmy kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki.

Na zgłoszenia czekamy od 30 marca 2022 r.

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2022 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.