Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

„PRACA SPRZED LAT” – KONKURS FOTOGRAFICZNY - kolejna edycja

7 kwietnia ruszyła kolejna edycja konkursu dla osób 50+, tym razem pod nazwą „Praca sprzed lat”. Organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl. Zależy nam na tym, by pokazać młodym ludziom jak pracowało się za dawnych lat. Aby wystartować w konkursie należy przesłać do naszej redakcji fotografie przedstawiające dawne stanowisko pracy. Proste, prawda?

Możesz wziąć udział w zabawie, jeśli masz minimum 50 lat, mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim lub kujawsko-pomorskim oraz możesz się z nami podzielić fotografiami związanymi z tematem konkursu. Przyłącz się do zabawy i pochwal się czym zajmowałeś się kilkadziesiąt lat temu.

Zdjęcia należy wysłać przez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Można dołączyć do zabawy samodzielnie, ale również z pomocą bliskich osób. Czas na przesłanie zdjęć mija 28 czerwca 2022 roku. Po tym terminie przepadnie szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród jakimi są telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki.

Więcej szczegółów konkursu w linku poniżej:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2022 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.