Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy


47-420 Kuźnia Raciborska, Jagodowa 15

32 256 44 04, 32 256 44 05

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

  
Do schowka
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy

Opis placówki


Jeśli poszukują Państwo dobrego miejsca dla swoich bliskich, serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia bezpośrednio naszej placówki opiekuńczej. Mieści się ona w Kuźni Raciborskiej przy ul. Jagodowej 15 i funkcjonuje w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MAWO-MED Sp. z o. o.

Nasz Zakład zapewnia kompleksową, całodobową opiekę i pielęgnację dla osób niesamodzielnych i przewlekle chorych. Opiekę zachowaną na najwyższym poziomie możemy zagwarantować dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, wykwalifikowanych i obytych w pracy z osobami starszymi. Cechą nieodłączną tej pracy jest serce i życzliwość okazywana naszym podopiecznym na każdym kroku, każdego dnia spędzanego w murach naszej placówki. Całość dopełnia nasza dogodna lokalizacja oraz wysoki standard warunków mieszkaniowych i bytowych. Zachowujemy wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz wykluczyliśmy wszelkie bariery architektoniczne. Wszystko z myślą o ułatwieniu życia codziennego naszych niepełnosprawnych pensjonariuszy. Teren wokół domu sprzyja przyjemnym spacerom i zajęciom rehabilitacyjnym na świeżym powietrzu.

Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy, który reprezentujemy oferuje wszystkim swoim mieszkańcom całodobową opiekę pielęgniarską, stały nadzór lekarzy specjalistów i opiekunów medycznych. Rehabilitacja również prowadzona jest pod okiem wykształconych w tym kierunku fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych. Domowa kuchnia urozmaicona jest w smaczne posiłki oraz diety przygotowywane przez dietetyka. Nasza placówka wyposażona jest w 21 pokoi- 1, 2, 3 i 4- osobowych, w pełni nowocześnie umeblowanych i  wyposażonych w systemy bezpieczeństwa. Ponadto oferujemy również zajęcia kulturalno-oświatowe, uroczystości okolicznościowe i udział w praktykach duszpasterskich. Do Państwa dyspozycji oferujemy pobyty długoterminowe i krótkoterminowe.

W skład naszych usług zdrowotnych wchodzą:
 • usługi pielęgnacyjne
 • indywidualne usprawnienie ruchowe w miarę możliwości pacjenta i przy łóżku chorego
 • leczenie farmakologiczne z zastosowaniem podstawowych leków i materiałów, konsultacje specjalistyczne, np: ginekologiczna, chirurgiczna, psychiatryczna
 • diagnostyczne w zakresie podstawowych badań laboratoryjnych i radiologicznych
 • dietetyczne
 • profilaktyka przeciw powikłaniom wynikającym z procesu chorobowego i unieruchomienia
 • Świadczymy też usługi wspomagające:
 • zapewnienie możliwości kontaktu z rodziną i bliskimi
 • zapewnienie bezpieczeństwa i opieki
 • uzyskanie maksymalnej samodzielności i niezależności
 • przygotowanie chorego i jego rodziny, opiekunów, bliskich do pielęgnacji i opieki w warunkach domowych
 • umożliwienie realizacji potrzeb religijnych
 • długoterminowa opieka i pielęgnacja pacjentów z dużymi deficytami samoobsługi i samoopieki oraz w okresie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu opieki krótkoterminowej.
Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy zapewnia respektowanie podstawowych wartości wynikających z praw człowieka i pacjenta, takich jak: godność, intymność, poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość, że starość nie musi być przygnębiająca i samotna.  
Zapraszamy!

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.