Zakład Opiekuńczo-Leczniczy JAŚMIN k/Radomia

Stary Gózd 35

26-806, Stara Błotnica

Opis placówki

Główną ideą, jaka przyświeca naszemu Ośrodkowi od samego początku, jest stworzenie Pensjonariuszom rodzinnej atmosfery, pozwalającej na godne życie w otoczeniu osób gotowych nieść im pomoc przez całą dobę.

Co nas odróżnia od innych ośrodków - OFERUJEMY OPIEKĘ LEKARSKĄ 5 RAZY W TYGODNIU .
                                                      - DOKUMENTACJA MEDYCZNA  PROWADZONA W PEŁNYM WYMIARZE 
                                                      - POSIADAMY MIEJSCA KOMERCYJNE I REFUNDOWANE PRZEZ NFZ                                           

Cały budynek zaprojektowany jest zgodnie z najnowszymi obowiązującymi standardami oraz pozbawiona barier architektonicznych (szerokie korytarze, duża, wygodna winda, przestronne pokoje, drzwi pozwalające na przejazd wózkami inwalidzkimi, łazienki przystosowane dla osób z ograniczoną sprawnością).

Do dyspozycji pensjonariuszy oddajemy salę rehabilitacyjna, salę do pobytu dziennego, gabinet lekarski, gabinet zabiegowy. Dom nasz zapewnia całodobową opiekę pielęgniarską. Nad zdrowiem pensjonariuszy czuwa lekarz psychiatra, lekarze interniści, lekarz neurolog oraz lekarz rodzinny dysponujący odpowiednim zapleczem medycznym. W przypadku konieczności wykonania dodatkowych badań bądź konsultacji specjalistycznej personel domu gwarantuje pomoc i transport. Nasz dom posiada podpisaną umowę ze szpitalem w Radomiu na usługi transportowe oraz na dostęp do pełnej oferty usług świadczonych przez nowoczesne laboratorium medyczne.

Od 23.10.2014 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy "JAŚMIN" posiada umowę z NFZ w zakresie umowy długoterminowej, co pozwala na częściową refundacje kosztów pobytu w naszych ośrodkach. Kontrakt zawarty jest na świadczenie usług w opiece długoterminowej . Wszelkie dokumenty dostępne są na naszej stornie internetowej www.zoljasmin.pl

Nasi pensjonariusze w wolnym czasie mogą odpoczywać w kilkudziesięcioletnim, urokliwym lesie znajdującym się na terenie ośrodka, który daje wspaniałe schronienie przed upałem w czasie upalnych letnich dni. W pobliżu Domu Seniora (500 m) znajduje się również kościół gdzie pensjonariusze mogą się udawać sami lub z pomocą naszych pracowników. W ośrodku w każdą sobotę odprawiana jest również Msza Święta. W wolnych chwilach pensjonariusze mogą brać udział również w terapii zajęciowej dzięki której, podnosimy ogólną sprawność starszych osób, które mają trudności z wykonywaniem codziennych rutynowych czynności. W odległości 400 m od domu znajdują się również stawy gdzie amatorzy wędkowania mogą się oddawać swojemu ulubionemu hobby. Okolica słynie również z lasów w których znajdują się nieprzebrane ilości grzybów i jagód.

Zapewniamy:

 • miłą i serdeczną atmosferę,
 • wygodne, przestronne pokoje 1-, 2- i 3- osobowe z łazienkami,
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), również indywidualne diety, napoje wg potrzeb,
 • obszerny salon wypoczynkowy i jadalnię,
 • opiekę lekarską i wykwalifikowany personel pielęgniarski przez całą dobę,
 • specjalistyczne konsultacje lekarskie,
 • terapię zajęciową,
 • salę rehabilitacyjną,
 • konsultacje lekarzy specjalistów,
 • opiekę duszpasterską,
 • piękna, spokojna okolicę.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Wspaniały ośrodek i wspaniali ludzie, którzy się zajmują pacjentami. Moja mama trafiła 1/2 roku temu z chorobą starczą otępienną. W domu leżała, nie chciała jeść, pić, rozmawiać ze mną, nigdzie wychodzić. W domu opiekuńczo-leczniczym je, pije, spaceruje, rozmawia. Poprawiło się jej o 100 %. Bardzo dziękuję właścicielom i całemu personelowi za opiekę.

Joanna Zalewska 2018-08-09

Mogę z czystym sumieniem polecić JAŚMIN w Starym Goździe a jednocześnie podziękować za opiekę - umieściłem tam swoją mamę, którą w pewnym momencie nie mogłem niestety już sam się opiekować. Bardzo dobre warunki. Piękne otoczenie. Miła, profesjonalna opieka oraz właściwe leczenie spowodowały że stan mojej mamy znacznie się poprawił. Bezproblemowy kontakt z lekarzem prowadzącym, dyrekcją oraz z obsługą. Serdecznie polecam

Jan 2017-08-02

Pięknie, miło, fachowa opieka. POLECAM!!! lekarze każdego dnia do dyspozycji pensjonariuszy, opiekunowie i pielęgniarki zaangażowani W 100 %. Mama ma rehabilitację każdego dnia i jej stan zdrowia poprawia się z dnia na dzień. Fajnie że są takie miejsca.

Staszek Kaliciak 2016-06-18

Serdecznie dziękuję w imieniu babci całemu personelowi ośrodka. Dzięki kilkumiesięcznej rehabilitacji babcia wreszcie zaczęła chodzić o balkoniku. Dużo uznania dla Pani doktor za wsparcie psychiczne w czasie walki babci o powrót do zdrowia.

Andrzej z rodzinom 2015-12-18

Witam . Jestem synem jednego z pensjonariuszy ośrodka w Starym Goździe . Tata trafił tu prosto ze szpitala gdzie przebywał po udarze. Ze szpitala wypisali go w stanie złym z licznymi odleżynami . Zastanawiałem się z siostrą czy on w ogóle przeżyje . W ośrodku w Starym Goździe uzyskał natychmiastową pomoc ( po przybyciu ze szpitala został wykąpany , ogolony , ostrzyżony , wszystkie odleżyny zostały oczyszczone i założono nowe opatrunki ) . Z czystym sumieniem muszę powiedzieć że opieka jest wspaniała . Lekarz jest każdego dnia , zna pacjentów , ustawia leczenie i je nadzoruj . Żeby tak było w naszych państwowych szpitalach. Tata jest rehabilitowany codziennie , zadbany , rany po pobycie w szpitalu już się wygoiły . NINIEJSZYM CHCĘ PODZIĘKOWAĆ ZA OPIEKĘ NAD TATĄ ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ . OBY TAKICH OŚRODKÓW W KTÓRYCH TAK DBA SIĘ O PENSJONARIUSZY TAK JAK W OŚRODKU W STARYM GOŹDZIE BYŁO JAK NAJWIĘCEJ .

Sebastian i Karina 2015-12-03

Witam , Chcę polecić ten środek wszystkim który szukają godnego miejsca pobytu dla swoich bliskich . Moja mama przyjechała do ośrodka razem ze mną aby go zobaczyć . Już po pierwszej wizycie sama podjęła decyzje że chce zostać właśnie w tym ośrodku .I tak się też stało . Jest tu już 17 miesięcy , jej stan zdrowia poprawił się diametralnie ( super opieka lekarska , super opiekunowie ) . Piękne pokoje , czysto , jedzenie super , teren ogrodzony , własny las , kilku lekarzy o rożnych specjalizacjach itd. - wymieniłam tematy które mnie interesowały . POLECAM

Alinka 2015-07-29

Szanowny Panie Dyrektorze ,WRAZ Z MOIM RODZEŃSTWEM CHCEMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ NAD NASZYM OJCEM . NIKT Z NAS NIE SĄDZIŁ ŻE PO WYLEWIE WRÓCI JESZCZE DO DAWNEJ SPRAWNOŚCI , A TATA DZIĘKI WASZEJ OPIECE I ĆWICZENIOM CHODZI JUŻ PO SCHODACH !!!! TO NIESAMOWITE CZEGO DOKONALIŚCIE W TAK KRÓTKIM CZASIE . TYLE RADOŚCI W OCZACH NASZEGO OJCA NIE WIDZIELIŚMY JUŻ DAWNO !!!!DZIĘKUJEMY CAŁEMU KIEROWNICTWU I PERSONELOWI ZA OPIEKĘ NAD NASZYM OJCEM !

STARZYŃSCY 2014-10-15

Mój Ojciec trafił tutaj dwa miesiące temu. Już widać ogromną poprawę w stanie Jego zdrowia. Dziękuję w swoim i pozostałej rodziny imieniu za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam cały personel !!!

Piotr 2014-06-12

Moja babcia jest w tym ośrodku od kilku miesięcy. Trafiła tam z zaburzeniami pamięci - nie poznawała najbliższych jej osób. Dzięki opiece lekarzy i pozostałego personelu jej stan bardzo się poprawił nie ma problemów z kontaktem. Babcia bardzo chętnie uczestniczy w terapii zajęciowej, rehabilitacji. W ośrodku jest czysto, dobre jedzenie, personel jest bardzo pomocny i uprzejmy, miła atmosfera a Babcia zadowolona co ma dla nas bardzo duże znaczenie. Gorąco polecam

Ania 2014-06-10

Witam, polecam ten ośrodek z czystym sercem. Nowy , bardzo dobrze wyposażony budynek. Bardzo dobra opieka. Pełen profesjonalizm! Ludzkie podejście, które coraz trudniej znaleść. Dziękuję serdecznie za opiekę nad bliską mi osobą :)

Agnieszka 2014-06-10

Mam w tym ośrodku swojego schorowanego Ojca. Polecam. Profesjonalna opieka i zaangażowanie oraz obecność lekarzy w tym specjalisty psychiatry daje pewność, że Tata jest w dobrych rękach pod względem bytowym jak i formy psychicznej. Pozdrawiam Personel i dziękuję.

Anna Bak 2014-05-30

Pragnę złożyć wyrazy mojego najwyższego uznania dla pracy jaką wykonuje Zespół, składam podziękowanie za troskliwa opiekę, życzliwość i ciepłe słowa .

W imieniu Barbary Klepacz 2014-05-27

W ZOL-u od 3 miesięcy przebywa moja babcia i mogę szczerze polecić ten ośrodek. Zarówno pielęgniarki jak i opiekunki mają bardzo serdeczne i cierpliwe podejście do pacjentów. Babcia szybko zaklimatyzowała się w ośrodku i chwali sobie warunki jaki w nim panują. Zakład zapewnia też opiekę lekarską m.in. neurologa i psychiatry. Serdecznie poleceam wszystkim, którzy szukają opieki dla osób starszych.

Magdalena 2014-05-27

Witam , tak to nowy dom i mało kto o nim wie .Ja dowiedziałam się o jego istnieniu od znajomej pielęgniarki . Trudno było i uwierzyć w to co opowiadała nie mogła się nachwalić ośrodka . Pojechałam , zobaczyłam i ..... tata jest tu od 2 miesięcy . Czysto , opieka super - czterech lekarzy ( codziennie lekarz w ośrodku - bez dodatkowej opłaty ze strony pensjonariusza ), jedzenie - super - domowe , pielęgniarka całą dobę , opiekunki wykwalifikowane , pomagają w kąpieli w jedzeniu .Jest też rehabilitacja . Ach i wspaniała rzecz mają własny las gdzie można się schować przed słońcem . Teren jest ogrodzony . Cóż daję 5 gwiazdek na 5 możliwych. Miło wiedzieć że są takie miejsca gdzie pensjonariusz jest najważniejszy . Polecam , ale niech każdy przekona się sam odwiedzając ośrodek - można się umówić i o wszystko wypytać . Dziękuję Całemu Personelowi za super opiekę

Teresa Dawiczewska 2014-05-23

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.