Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Rezydencja Seniora Erania


78-111 Ustronie Morskie, Malechowo 4

94 351 99 77, 692 863 170

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

200
1,2
3500
      Wolne miejsca
Do schowka
Rezydencja Seniora Erania

Opis placówki


Erania to nowoczesny i przystosowany do osób niepełnosprawnych dom seniora, położony w Ustroniu Morskim, w odległości 12 km od Kołobrzegu. Ośrodek położony jest na 7 ha działce z ogrodem i stadniną koni, z malowniczym widokiem na rozpościerające się wokół łąki. Bliskość morza i sąsiedztwo lasu sprawiają, że tutejsze powietrze umożliwia komfortowy wypoczynek.

Nasza historia rozpoczęła się w 2015 roku wraz z ideą, by stworzyć przyjazne miejsce odpowiadające na potrzeby osób wymagających 24-godzinnej opieki. Rok później powstał dom seniora Erania. Obiekt składa się z budynku głównego (90 pokoi), 17 apartamentów oraz 3-gwiazdkowego hotelu z basenem, jak również wielu pomieszczeń zabiegowych i rehabilitacyjnych.

To, co wyróżnia nas spośród innych ośrodków, to wykwalifikowany personel opiekuńczy, czuwający całą dobę nad bezpieczeństwem i wygodą naszych pensjonariuszy. Stworzenie przyjaznych warunków do wspólnego, rodzinnego życia, w atmosferze wzajemnego poszanowania i sympatii było ideą przyświecającą powstaniu Rezydencji Seniora Erania.

------------------

Grupa ProAltum powstała w 2015 r. wraz z otwarciem pierwszego ośrodka – Rezydencji Seniora Erania. W trakcie dwóch lat działalności na rynku opieki długoterminowej zebraliśmy cenne doświadczenie, powiększyliśmy grupę o drugi ośrodek – Rezydencję Seniora Zielony Zakątek oraz zaplanowaliśmy kolejne inwestycje w tym obszarze.

Naszą misją jest tworzenie przyjaznych, komfortowych i pozbawionych barier warunków do życia dla osób wymagających opieki, bazując na zrozumieniu ich indywidualnych potrzeb, szacunku dla każdej osoby oraz dbaniu, by mieszkańcy czuli się ważną częścią naszej wspólnoty.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres domu Galeria zdjęć Opis domu Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie i podziękowania Mapa dojazdu

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2019 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.