Pielęgniarskie Domy Opieki ARIADNA

Podkowiańska 11

05-822, Milanówek

tel. 22 755 86 07, 501 120 699

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

1,2,3
Dom posiada wirtualną wycieczkę

Opis placówki

Nasz dom mieści się w pięknej i spokojnej okolicy niedaleko Warszawy, która posiada swoisty mikroklimat. Duży ogród i taras umożliwiaj naszym pensjonariuszom spacery i korzystanie ze świeżego powietrza bez ograniczeń. Bardzo dogodny dojazd kolejką WKD pod sam ośrodek umożliwia natomiast częste odwiedziny rodzin o dowolnej porze dnia.

Naszym kuracjuszom zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz regularne wizyty lekarza internisty, który interweniuje również w nagłych przypadkach. Są oni także pod opieką psychologa. W naszym domu przebywają osoby z różnymi schorzeniami wieku podeszłego, więc opieka medyczna i rehabilitacja są dostosowane do indywidualnych wymagań każdego pensjonariusza.

WQ Ariadnie panuje pełna swoboda w gospodarowaniu czasem (poza posiłkami). Pokoje wyposażone są w telewizory oraz radia. Jest również sala telewizyjna z kominkiem, w której odbywają się ważne dla funkcjonowania ośrodka uroczystości.

Nasz pensjonat posiada wieloletnią tradycję, cały czas jednak udoskonalamy jakość usług, dbając przede wszystkim o godność io dobre samopoczucie naszych drogich pensjonariuszy.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Bardzo dobra opieka, dobry personel a w szczególności pani Grażyna, serdeczna sympatyczna energiczna kobieta która wkłada serce w te prace, traktuje podopiecznych jak rodzinę, do każdego podchodzi indywidualnie co można zauważyć przy odwiedzinach. Najlepszy dom opieki w Milanówku. Polecam

Katarzyna 2020-03-08

Po złamaniu barku i długim pobycie w szpitalu, umieściliśmy naszą mamę w Pielęgniarskim Domu Opieki "Ariadna" w Milanówku. Przebywała tam na rekonwalescencji przez 7 miesięcy. Nigdy do końca nie można przewidzieć, czy informacje na temat funkcjonowania tego rodzaju placówek umieszczane w Internecie pokrywają się z prawdą. Ten Dom okazał się cudownym miejscem. Panuje w nim wspaniała, rodzinna atmosfera. Personel jest życzliwy, cierpliwy i pełen empatii. Odwiedzaliśmy mamę przynajmniej raz w tygodniu. Zarówno z jej opowiadań, jak i naszych obserwacji wynikało, że lepiej nie mogliśmy wybrać. Dlatego tą drogą składamy serdeczne podziękowania kierownictwu i personelowi, a w szczególności pani Grażynie, którą mama obdarzyła szczególną sympatią.

Elżbieta Staszewska 2019-12-28

Polecam ten dom dla osób, które szukają opieki dla osoby wymagającej profesjonalnej opieki lub osoby wymagającej 24-godzinnej opieki na dobę. Personel domu charakteryzuje się profesjonalizmem oraz empatią w stosunku do osób mieszkających w domu oraz dla ich rodzin. Usługi świadczone w ww. domu są na wysokim poziomie. W domu panuje rodzinna atmosfera. Szczególnie dziękuję za 5-letnią opiekę nad moim ojcem Pani Krystynie i Pani Agnieszce oraz Pani Hani.

Ewa N. 2019-02-02

Witam Państwa. Serdecznie dziękuję za anielska opiekę nad moja mamą prawie całemu personelowi domu opieki Ariadnej a w szczególności siostrze Pani Hani, a Pani pielęgniarka Pani Lidia chyba minęła się z powołaniem lub powinna zmienić pracę, ale też ją pozdrawiam p. Andrzej

pan Andrzej 2018-01-22

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.