Ośrodek Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjny DWÓR ZWYCIĄŻ

Lipnik 485

32-412, Wiśniowa

Opis placówki

Ośrodek Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjny DWÓR ZWYCIĄŻ pełni opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, schorowanymi i w podeszłym wieku. Organizujemy pobyty stałe i czasowe. Gwarantujemy profesjonalne warunki bytowo-opiekuńcze, pomoc w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz życzliwość i rodzinną atmosferę.

Ośrodek dysponuje opieką stacjonarną całodobową dla 25 osób w pokojach 1- i 2- osobowych, każdy z łazienką. Przyjmujemy wyłącznie osoby sprawne fizycznie i psychicznie.

Ośrodek znajduje się w miejscowości Lipnik koło Myślenic. Jest to nowo wybudowany budynek, zapewniający wysoki standard mieszkania, rehabilitację i odpoczynek, stałą opiekę medyczną i pielęgnacyjną, konsultacje lekarzy oraz pomoc medyczna na miejscu.

Oferujemy pełne wyżywienie, posiłki zindywidualizowane do potrzeb żywieniowych pensjonariusza w oparciu o naturalne produkty.

Rozwiązania architektoniczne budynku gwarantują spokój, poczucie indywidualności i prywatności, możliwość wyboru pokoju oraz urządzenia go własnymi meblami z dostosowaniem koloru ścian i dodatkowego wyposażenia według własnych potrzeb.

Podmiotowość usługi, ma być gwarancją jakości i satysfakcji pacjenta.

Wyjątkowo malownicza i urokliwa lokalizacja nowoczesnego a jednocześnie przytulnego obiektu, umożliwia aktywną organizację czasu wolnego, przedłużenie oraz poprawę sprawności i kondycji fizycznej, wzbogaconych o ofertą rehabilitacji z zakresu fizjoterapii , kinezyterapii, hydroterapii, masażu leczniczego oraz specjalistycznych zabiegów medycznych.

Miejsce sąsiadujące z owocowymi sadami, lasem, rzeką a pośród nich na wzgórzu przytulny dom, z którego okien widać cały ten piękny świat.

Oprócz naturalnych form rekreacji jakie daje okoliczna przyroda i pasmo Beskidu Wyspowego, wyjątkowy mikroklimat i czyste powietrze oraz stały kontakt z naturą pobudzą naturalną odporność organizmu. Ruch i stały kontakt z nieskażoną przyrodą, przyspieszą rekonwalescencję i powrót do zdrowia.

Dzięki położeniu, dom posiada swój niepowtarzalny i swoisty klimat, jednocześnie bliska odległość do Myślenic, Dobczyc, Krakowa i Zakopanego jest atutem tego miejsca.

Ceny promocyjne:

  • pobyt długoterminowy: 2400 zł/mc,
  • pobyt czasowy, 50% rabatu: 70 - 80 zł/dobę.

Wypoczynek  i rehabilitacja

Ośrodek Rehabilitacyjno - Pielęgnacyjny zaprasza na pobyty, których celem jest poprawa stanu zdrowia dzięki pakietowi zabiegów leczniczych. Pobyt może być także nastawiony na wypoczynek i regenerację sił połączony z zabiegami fizykoterapeutycznymi i relaksującymi.

W pakiecie 14 - to dniowego pobytu zapewniamy:
zakwaterowanie w 1 lub 2 osobowych pokojach, 4 posiłki dziennie ( stół szwedzki ), ćwiczenia ogólnousprawniające i ogólnowzmacniające, kinezyterapia, masaż 1x dziennie od 10-15 min, doraźną opiekę medyczną  -  cena 1360, 00 zł.

Turnus rozpoczyna się od oceny stanu zdrowia i określenia programu zabiegów.
Program turnusu obejmuje także zajęcia z Nordic Walking oraz gimnastykę grupową ukierunkowaną na ćwiczenia ogólnorozwojowe.

Posiadamy gabinety kinezyterapii, fizjoterapii, hydroterapii, krioterapii, gabinet masażu leczniczego oraz salę do  gimnastyki ogólnorozwojowej.

W ramach turnusu rehabilitacyjnego, oferujemy ponad 30 zabiegów fizykoterapeutycznych.  Fizykoterapia  -  pełna odpłatność.

Ośrodek uzyskał wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych (Nr wpsu: OD/12/0029/15)

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.