Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Seniora STEPNICZANKA


72-112 Stepnica, Wojska Polskiego 13

tel. 888 243 711, 603 401 107

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

45
1,2,3
  
Do schowka
Dom Seniora STEPNICZANKA

Opis placówki


Dom Seniora Stepniczanka 

     Właścicielem Domu Seniora jest spółka rodzinna – Centrum Opieki A. Kołodziej, I. Kołodziej s.j. Mamy 12 – letnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Wypracowaliśmy najwyższe indywidualne standardy opieki. Wiemy jak odpowiedzieć na potrzeby Twoich bliskich. Pensjonariusze otoczeni są profesjonalną opieką i szacunkiem.

     Działamy w obiekcie który został zaprojektowany i wybudowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie osób starszych i niepełnosprawnych. Dom Seniora Stepniczanka usytuowany jest na terenie dużej ogrodzonej posesji zagospodarowanej ogrodem rekreacyjnym z grillem, altaną i  tarasem. Zarówno obiekt jak i jego otoczenie pozbawione są barier architektonicznych i zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam niesienie profesjonalnej i skutecznej pomocy we wszelkich chorobach i przypadłościach dotykających osoby starsze.

Posiadamy zezwolenie wojewody. Decyzja S/9423.2.1.2013.JJ

Oferujemy:

 • całodobowa profesjonalna opieka
 • możliwość odwiedzania pensjonariuszy przez rodzinę i przyjaciół bez ograniczeń i o dowolnej porze
 • organizujemy przyjęcia urodzinowe, imieninowe
 • przestronne pomieszczenia ogólnego użytku
 • wykwalifikowany doświadczony zespół opiekuńczy
 • zapraszamy do wspólnego spędzania Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
 • możliwość kontaktu z rehabilitantem
 • opieka lekarza rodzinnego i pielęgniarki
 • opieka nad osobami dotkniętymi chorobą Alzheimera
 • opieka nad osobami po złamaniach – przyjęcia bezpośrednio po hospitalizacji
 • posługa duszpasterska
 • usługi fryzjerskie
 • usługi kosmetyczne 
 • usługi krawieckie 
 • usługi prawno-administracyjne
 • współpraca z psychiatrą

Okolica

     Prowadzimy działalność w Stepnicy – mieście położonym nad Zalewem Szczecińskim, w powiecie Goleniowskim. Stepnica otoczona jest przez lasy Puszczy Goleniowskiej i Łąki Skoszewskie – Region Natura 2000.

Stepnica jest miejscowością turystyczną położoną na trasie alternatywnej nad morze. Posiada atrakcyjną bazę noclegową i gastronomiczną co umożliwia dłuższy pobyt rodzinom odwiedzającym swoich podopiecznych. Stepnica słynie z lokalnej kuchni, świeżej ryby wyławianej w naszym porcie.

Kąpielisko w Stepnicy nad Zalewem Szczecińskim w sezonie 2018 po raz ósmy z rzędu otrzymało Międzynarodowy certyfikat ekologiczny ,,Błękitna Flaga”.

Strzeżona plaża z malowniczym 130-metrowym molem z możliwością cumowania, jest bezpiecznym miejscem i przyjemnym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów wodnych, desek SUP, koszy wypoczynkowych i leżaków.

Zatoka Stepnicka jest również atrakcyjna dla żeglarzy z uwagi na 4 nowoczesne mariny z pełną infrastrukturą. W okolicy znajduje się również duży ośrodek wind i kite surfingowy ze stadnina konna i bazą noclegową w Czarnocinie. Stepnica jest znana również jako ostoja orła bielika którego obserwować można na zorganizowanych wyprawach turystystycznych. Ponadto organizowane są spływy kajakowe oraz marsze nordic walking.

Zainteresowanych zapraszamy na strony:

https://www.stepnica.pl/

http://www.latarnik-kopice.pl/

http://www.gokstepnica.pl/


 

Kontakt :
Dom Seniora Stepniczanka
72-112 Stepnica, ul Wojska Polskiego 13
tel. 888 243 711, 603 401 107
Iwona i Andrzej Kołodziej
email : iwonakolodziej4@o2.pl

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (8)


2021-02-20
W imieniu mojej całej rodziny składam serdeczne podziękowania za opiekę nad moim mężem Stefanem w tak trudnej i ciężkiej chorobie Alzheimera. Wielki szacunek dla całego personelu. Łucja Cz.

Łucja Czarnacka
2020-01-28
Chciałabym bardzo podziękować za opiekę nad moją mamą Kazimierą , choć słowo DZIĘKUJĘ to stanowczo za mało. Moja mama przebywa w domu seniora w Stepnicy od roku , jestem zachwycona podejściem i profesjonalizmem całego zespołu opiekuńczego . Mama cierpi na alzheimera to nad wymiar paskudna choroba , mama wymaga opieki całodobowej a w szczególności dobrego serca , życzliwości i miłości . to wszystko zapewnia jej w tym domu personel który ma nad wymiar OGROMNE serca . Opiekunki są zawsze uśmiechnięte, pomocne , miłe , wręcz przytulają pensjonariuszy . Pani Ania która jest kierownikiem nigdy nie odmawia pomocy , zawsze mogę liczyć na jej wsparcie , dobre słowo i pomoc w załatwieniu wszelkich spraw Jestem bardzo zadowolona z opieki . Mają tam panie Ogromnie ciężką prace , którą nie każdy mógłby wykonywać . Jeśli wszystkie domy seniora tak by prosperowały jak dom w stepnicy , to spokojnie możemy się starzeć .DZIĘKUJĘ BARDZO

BEATA
2019-10-01
W Domu Seniora Stepniczanka mama przebywa od dwóch lat. Stwierdzić muszę, że przez ten czas opieka nad mamą przebiegała prawidłowo. W trakcie odwiedzin (zapowiedzianych i niezapowiedzianych) mama jest zawsze czysta i zadbana. Personel bardzo miły, chętnie udzielający informacji i wyjaśnień. Cały obiekt czysty i zadbany z bardzo fajną lokalizacją (poza centrum Stepnicy. Jedzenie bez zarzutu, co potwierdza mama. Polecam Dom Seniora w Stepnicy.

Jarosław Radzikowski
2019-06-10
Moja mama przebywa w tym domu seniora od ponad roku. Personel mimo tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy ma zawsze serce i troskliwość dla podopiecznych. Posiłki są bardzo urozmaicone , nie wspominając o codziennym podwieczorku.Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za ich trud i jestem wdzięczna za wszystko :) Agnieszka córka Jadzi


2013-10-24
Po kilku pobytach w innych domach opieki odnalazłam niepowtarzalną domową atmosferę i ludzi pracujących z wielkim sercem. Dziękuję za profesjonalną opiekę medyczną, rehabilitację i przede wszystkim ciepło okazane mojej mamie przez personel i panią Iwonę.

Michał K.
2013-05-23
Bardzo dziękujemy całemu personelowi za życzliwość, zrozumienie i wielkie serce dla osób starszych. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za opiekę nad naszą babcią Heleną.

Żaneta A.
2013-03-02
Umiescilam w placowce tescia-on jest zachwycony profesjonalizmem opieki medyvznej i socjalnej,Serdeczne dzieki za empatie,,stndard europejski i ceny uczciwe.Polecam.

Anna a.
2012-03-30
Serdecznie Diękuję Pani Iwonie Kolodziej wlaścicielce Domu Seniora "Stepniczanka" za Wielkie Serce oraz całemu Personelowi Pielęgnacyjno-Opiekuńczemu , oraz pozostałemu personelowi za wyrozumienie i troskliwą opiekę nad moją mamą Marianną M. w trudnych chwilach jej zycia.

Lilia Sz.

Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.