Dom Seniora Rezydencja Konary

Kamieniec 3

32-020, Konary

Opis placówki

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mój tato jest w Konarach od półtora roku . Ośrodek jest nowoczesny , pięknie położony. Opieka jest bardzo dobra , dwóch lekarzy z powołania do osób starszych , zawsze na miejscu gdy coś się dzieje z pacjentami. Tato jest zawsze czysty zadbany i zadowolony. Jedzenie jest bardzo dobre ma 5 posiłków dziennie. Pokoje są duże , jasne z telewizorem i dużą łazienką. Pielęgniarki na dyżurach bardzo dobrze opiekują się każdym pacjentem , Jestem bardzo zadowolona że mój tata trafił do takiego dobrego ośrodka i mogę spać spokojnie , bo wiem że nie dzieje mu się krzywda. W tamtym roku tato trafił do szpitala , a potem został przewieziony do ośrodka .tam dzięki opiece lekarskiej i pielęgniarskiej stan taty się polepszył mimo że lekarze w szpitalu nie dawali żadnych nadziei /ma 89 lat/ Dlatego polecam ten ośrodek gdzie ludzie bardzo chorzy mają to wszystko co im się należy. Dziękuję i zaznaczam , że tato dalej spokojnie żyje w Konarach.

Mendyk Irena 2020-06-14

Moja mama była tu w ostatnich miesiącach życia - jesień 2019r. W tym trudnym czasie dla chorej i niepełnosprawnej osoby, znalazła tu pełną opiekę dobrych ludzi. Personel bardzo dobrze dobrany, opiekunki i pielęgniarki oraz Pani doktor pełne empatii. Duży , nowoczesny, przestronny budynek z dużymi pokojami. Zaciszna okolica, widok na łąki i domki jednorodzinne, lokalizacja blisko Mogilan i tym samym niedaleko od Krakowa. Szukając miejsca dla osoby wymagającej stałej opieki radzę odwiedzić kilka placówek, zobaczyć osoby i personel, porozmawiać z nimi, poczytać opinie na ich temat. Wtedy ze spokojnym sumieniem możemy oddać naszych najbliższych w "obce" ręce, które dla chorych są pod koniec życia nie obcymi ale najbliższymi im osobami. Polecam tę placówkę.

Dorota Sikorska 2019-11-25

Długo szukaliśmy domu opieki dla naszej mamy w okolicach Krakowa i niestety żaden nie spełniał naszych wymogów.Przez przypadek trafiliśmy do Konar i do Domu seniora w Konarach.W odniesieniu do wszystkich domów opieki ten przeszedł nasze oczekiwania.Pokoje duże przestronne,przy każdym pokoju duża łazienka .Wszędzie czyściutko ,pensjonariusze uśmiechnięci.Jadalnia z ładnym wystrojem.Posiłki 5 razy dziennie.Pomimo ,że maja catering nasza mama jest z nich zadowolona ,a to jest najważniejsze.Postanowiliśmy załatwić pobyt mamie w tym domu.Mama jest już tam pół roku. Będąc u nas w domu patrzyła w sufit i nic się jej nie chciało.Tam odzyskała siły witalne.Porusza się samodzielnie ,chętnie idzie na jadalnię.W lecie spędzała dużo czasu na świeżym powietrzu.Opieka w tym domu jest bardzo dobra. Pisze te opinię po to ,żeby szukając opieki dla rodziców zainteresować się ta placówka.My szukałyśmy bardzo długo i sprawdzałyśmy każdy obiekt. Nasza mama jest bardzo zadowolona z pobytu,my jesteśmy spokojne ,że nic się jej nie stanie. Jest to na tyle blisko Krakowa ,że jesteśmy w stanie odwiedzać ja często. Jest to nowy dom opieki prowadzony przez rodzinę lekarzy. Opiekę sprawują Panie z odpowiednim przygotowaniem medycznym.Mama przeszła lekki udar i tylko dzięki opiekunkom ,które szybko zauważyły,że coś jest nie tak i szybko zareagowały w dniu dzisiejszym mama jest w bardzo dobrej kondycji. Moja rada oddając rodzica sprawdźcie osobiście dom opieki ,przyjeżdżając niezapowiedzianym.My tak zrobiłyśmy i nie żałujemy naszej decyzji. To co na stronie ,jest rzeczywistością. W innych przypadkach piękne słowa niestety nie przekładały się na faktyczna opiekę. Po pół roku zapytałyśmy się czy chce wrócić do domu ,stwierdziła ,że chce tam zostać ,że jest jej tam dobrze.I to jest najważniejsze. Z czystym sumieniem polecam Dom Opieki w Konarach.

Beata Tyman-Sikora 2019-10-05

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.