Dom Seniora LEŚNE WROTA

Wejherowska 77

84-252, Kostkowo

Opis placówki

Prywatny Dom Seniora położony jest w przepięknej okolicy wśród lasów i jezior. Cisza i spokój jaki panuje wokół posiadłości z dala od miejskiego zgiełku daje możliwość prawdziwego odpoczynku. Nasz personel jest wykwalifikowany, oddany pracy na rzecz ludzi starszych wymagających zrozumienia, życzliwości i cierpliwości.

Nastawieni jesteśmy na pensjonariuszy chodzących, bądź na wózku, w miarę sprawnych, by mogli cieszyć się spokojem wsi i czerpać radość z uroków otoczenia, równocześnie nasz dom jest przystosowany dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego poruszania się, osób leżących.

W zależności od sprawności jest możliwość uprawy ogródka. Czas spędzony w domu będzie uatrakcyjniany wycieczkami, spacerami, organizowaniu różnorakich imprez, biesiad przy ognisku. W naszym domu każdy pensjonariusz czuje się potrzebny.

Posiadamy pokoje 1-, 2- ,3-osobowe z łazienkami. Oferujemy 5 posiłków dziennie. Dla pensjonariuszy jest do użytku salon gościnny, pokój kominkowy. Duży ogród. Posiadamy zezwolenie Wojewody Pomorskiego na prowadzenie tego typu działalności.

Zapraszamy, u nas każdy znajdzie swój kąt.

Organizujemy:

  • imprezy okolicznościowe

Atrakcje regionu:

  • Morze Bałtyckie w odl. 15km,
  • rejsy spacerowe po Jez. Żarnowieckim statkiem m/s Nadolanin,
  • kryta pływalnia w Gniewinie,
  • zamek w Krokowej,
  • zagroda gburska w Nadolu,
  • 100m molo i port w Nadolu
  • groty Mechowskie,
  • elektrownia wodna Żarnowiec,
  • farma elektrowni wiatrowych.

Prywatny Dom Seniora położony jest w przepięknej okolicy wśród lasów i jezior. Cisza i spokój jaki panuje wokół posiadłości z dala od miejskiego zgiełku, daje możliwość prawdziwego odpoczynku. Dom, wyglądem wnętrz jak i obejścia - niczym nie przypomina zimno stojącego domu. Jest "ciepły", wewnątrz panuje prawdziwy domowy klimat, jak czysto i schludnie. Personel jest sympatyczny, oddany pracy na rzecz ludzi starszych - wymagających zrozumienia i życzliwości.

Posiadamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz medyczną. Opieka duszpasterska.

W zależności od sprawności jest możliwość uprawy ogródka. Czas spędzony w domu będzie uatrakcyjniany wycieczkami, spacerami, organizowaniu różnorakich imprez, biesiad przy ognisku itp.

Dążymy do tego by każdy nasz pensjonariusz czuł się potrzebny i chciany.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Bardzo miła atmosfera czysciutko polecam

Marysia 2019-07-21

Polecam, przyjazny dom, wspaniała atmosfera.

Marysia 2019-04-26

Dom Seniora w Kostkowie, to drugi dom mojej Mamy. Pięknie położony, czysto, przejrzyście, personel wyjątkowy, panie są bardzo miłe, udzielają wyczerpujących informacji , służą pomocą i radą, z oddaniem i poświęceniem dbają o swoich podopiecznych. Mama jest zadbana, opieka lekarska zapewniona , raz w miesiącu przychodzi fryzjer, nie ma ograniczeń odwiedzin. Opieka nad osobami starszymi to ciężka praca. Wiem, że ja bym takiej w domu nie zapewniła(całodobowa).Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim osobom zatrudnionym w domu opieki za trud i cierpliwość dla swoich podopiecznych. Pani Kasi i całemu zespołowi bardzo dziękuję za opiekę nad moją Mamą. Wiem że jest w dobrych rękach. Pozdrawiam, życzę zdrowia i wiele cierpliwości. Jak najbardziej polecam to miejsce, jeśli ktoś jest w takiej potrzebie.

Ewa S. 2019-02-10

Używając tradycyjnego staropolskiego DZIĘKUJEMY nie jesteśmy w stanie wyrazić naszej ogromnej wdzięczności za opiekę w ostatnich miesiącach życia Aliny Bednarz. Do Leśnych Wrot w Kostkowie Alina Bednarz trafiła 27 września ubiegłego roku. Mieliśmy obawy czy odnajdzie się w nowym miejscu. Życzliwość pracowników domu sprawiła, że odzyskała w nim pogodę ducha i równowagę psychiczną po koszmarnym pobycie w szpitalu. Ciepło jakie emanowało z personelu sprawiło, że czuła się tam jakby była we własnym domu, gdy ją odwiedzaliśmy nie mogliśmy wyjść z podziwu jak dom doskonale funkcjonuje ( sprawy porządkowe, wyżywienie. Pani Kasi Maszocie i właścicielce pani Kasi Rychert będziemy wdzięczni do końca życia za to, że potraktowali naszą kochaną Alinę jak członka swojej rodziny. DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY!!!

Ewa Bednarz, Henryka Borysoglebski i Bogdan Libich 2019-01-31

Serdeczne podziekowania za opieke ( 4 lata ) nad moja Mamą dla całego Personelu. Byla zawsze zadowolona, choć z racji swojej choroby nie mogla tego wyrazic, i zadbana. Polecam Was wszyskim moim znajomym

Maciej Gozdzielewski 2018-03-28

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.