Dom Pomocy Społecznej SPOKOJNA PRZYSTAŃ

Garbary

16-050, Michałowo

85 717 60 90

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%

Opis placówki

Dom Pomocy Społecznej „Spokojna Przystań” w Garbarach przeznaczony jest dla osób przewlekle psychicznie chorych. Posiada 200 miejsc zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Dom zapewnia całodobową opiekę oraz świadczy usługi w zakresie potrzeb bytowych, zdrowotnych i wspomagających. Pokoje są dwu i cztero osobowe z łazienkami, wyposażone w podstawowy sprzęt tj. łóżko lub tapczan, szafki nocne, szafy ubraniowe, krzesła stoliki. Osobom niepełnosprawnym zapewniono nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, wózki i inny sprzęt pomocniczy.

Mieszkańcy do swojej dyspozycji posiadają aneksy wypoczynkowe, kuchenki pomocnicze, kaplicę, świetlicę, stołówkę, pokój gościnny i duży taras. Uczestniczą w terapii zajęciowej i rehabilitacyjnej. W celu określenia indywidualnych potrzeb mieszkańca Domu, funkcjonuje zespół terapeutyczno-opiekuńczy składający się z pracowników domu bezpośrednio zajmujących się wspieraniem mieszkańca. Każdy z mieszkańców wybiera sobie pracownika pierwszego kontaktu, który koordynuję realizację indywidualnych planów wspierania.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Jest to placówka na wysokim poziomie.Ma wysoko wykształcony personel.

Jerzy Owerczuk 2024-03-26

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.