Dom Pomocy Społecznej SPOKOJNA PRZYSTAŃ

Garbary

16-050, Michałowo

85 717 60 90

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%

Opis placówki

Dom Pomocy Społecznej „Spokojna Przystań” w Garbarach przeznaczony jest dla osób przewlekle psychicznie chorych. Posiada 200 miejsc zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Dom zapewnia całodobową opiekę oraz świadczy usługi w zakresie potrzeb bytowych, zdrowotnych i wspomagających. Pokoje są dwu i cztero osobowe z łazienkami, wyposażone w podstawowy sprzęt tj. łóżko lub tapczan, szafki nocne, szafy ubraniowe, krzesła stoliki. Osobom niepełnosprawnym zapewniono nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, wózki i inny sprzęt pomocniczy.

Mieszkańcy do swojej dyspozycji posiadają aneksy wypoczynkowe, kuchenki pomocnicze, kaplicę, świetlicę, stołówkę, pokój gościnny i duży taras. Uczestniczą w terapii zajęciowej i rehabilitacyjnej. W celu określenia indywidualnych potrzeb mieszkańca Domu, funkcjonuje zespół terapeutyczno-opiekuńczy składający się z pracowników domu bezpośrednio zajmujących się wspieraniem mieszkańca. Każdy z mieszkańców wybiera sobie pracownika pierwszego kontaktu, który koordynuję realizację indywidualnych planów wspierania.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.