Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej "Senior"


41-704 Ruda Śląska, Puszkina 7

32 248 13 55; 248-05- 67

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej Senior w Rudzie Śląskiej jest przeznaczony dla osób przewlekle somatycznie chorych, wymagających całodobowej opieki i pielęgnacji. Zakres usług świadczonych przez Dom uwzględnia indywidualne potrzeby i możliwości psychofizyczne mieszkańca. Działania wspierające koordynuje pracownik pierwszego kontaktu, wybrany przez mieszkańca wśród pracowników Domu. Opieramy się na pracy wykwalifikowanego i doświadczonego personelu. W naszym Domu mieszkaniec jest osobą najważniejszą, otoczony jest opieką życzliwego i wrażliwego personelu. Swoją pracą zapewniamy każdemu ochronę jego godności osobistej, dajemy poczucie intymności i bezpieczeństwa. Chętnie współpracujemy z rodziną i środowiskiem.
W celu zapewnienia swobody poruszania się osobom starszym i niepełnosprawnym zlikwidowano bariery architektoniczne na terenie budynku i w jego otoczeniu. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w domu zainstalowano system alarmowo-przeciwpożarowy oraz nowoczesny system przyzywowy.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (1)


2022-01-13
Z osobami somatycznie chorymi w Dps Senior w Rudzie Slaskiej maja bezposredni kontakt personel niezaszczepiony przeciw Covid 19. Pani dyrektor odpowiedzialna za zatrudnianie niezaszczepionego personelu nie widzi w tym zadnego problemu. Podczas gdy w innych placowkach Dps Covid 19 jest powaznym zagrozeniem zycia i zdrowia, w tym Dps Pani Dyrektor nie widzi zadnego problemu w zatrudnianiu niezaszczepionego personelu. Wezcie pod rozwage zycie zdrowie i bezpieczenstwo swoich rodzin, podopiecznych i odwiedzajacych Dps Senior w Rudzie Slaskiej Ozegow.

Zaniepokojenie

Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2022 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.