Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"


05-120 Legionowo, Jagiellońska 71

22 784 29 03

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" to wysokiej klasy placówka prowadząca działalność na rzecz osób starszych i przewlekle somatycznie chorych.

Dom dysponuje 96 miejscami w tym 71 jednoosobowymi pokojami (ok. 10 m2). Są one umeblowane lub puste na życzenie mieszkańca. Każdy z tych pokoi wyposażony jest w oddzielną łazienkę z prysznicem oraz balkon. Pozostałe mieszkania to głównie tzw. studia małżeńskie tj. 2 pokoje z wewnętrznym korytarzem i łazienką.
W nowoczesnym budynku pozbawionym barier architektonicznych, otoczonym pięknym ogrodem nasi mieszkańcy spędzają czas mając u swego boku wykwalifikowany personel. m.in. pielęgniarki, opiekunki czy pokojowe.

Adekwatnie do zaleceń lekarskich oraz preferencji mieszkańców posiłki serwowane są w ramach różnych programów żywieniowych (dieta lekkostrawna, cukrzycowa, miksowana czy podstawowa po 65. roku życia) i przygotowywane zgodnie z wymogami zasad zdrowego żywienia oraz przepisami sanitarnymi.

W razie potrzeby mieszkańcy są dowożeni na wizyty lekarskie do lekarzy specjalistów do przychodni na terenie Legionowa, jak również poza Legionowem: do szpitali w Warszawie i Wieliszewie. Posiadamy bowiem do dyspozycji dwa samochody osobowe. Jeden z nich, 9-cio osobowy, przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

W naszym Domu stawiamy również na bezpieczeństwo. Recepcja jest czynna całą dobę, a monitoring pozwala na obserwację korytarzy na każdej kondygnacji, jak również otoczenia budynku.

Osoby zainteresowane ofertą DPS Kombatant zachęcamy do kontaktu. Istnieje możliwość zamieszkania od razu, po dokonaniu koniecznych formalności. Posiadanie uprawnień kombatanckich nie jest warunkiem koniecznym by zostać mieszkańcem Domu.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.