Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej "Anna"


47-303 Krapkowice, Ogrodowa 5

tel. 77 466 17 06

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej ANNA w Krapkowicach przeznaczony jest dla osób w podeszłym wieku .Spełnia wszystkie standardy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Położony jest w centrum miasta ,otoczony pięknym ogrodem. Dysponuje 22 miejscami dla mężczyzn i kobiet w pokojach 2 i 3 osobowych. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę z toaletą i kabinę prysznicową. Budynek jest pozbawiony wszelkich barier architektonicznych, wyposażony w poręcze i windę. Do dyspozycji mieszkańców są również takie pomieszczenia jak: kaplica ,sala telewizyjna, sala terapii zajęciowej ,jadalnia, kuchenki z możliwością ugotowania posiłku, pomieszczenie do rehabilitacji, taras na piętrze i taras z wyjściem na ogród.

Naszym mieszkańcom zapewniamy całodobową profesjonalną opiekę pielęgniarek i opiekunek oraz opiekę lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów i pracownika socjalnego. Oferujemy pełne wyżywienie, w tym również indywidualne diety, zajęcia rehabilitacyjne, masaże, zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe. Zapewniamy podstawowy pakiet leków, pranie rzeczy osobistych i sprzątanie w pokojach. W ramach naszej działalności organizujemy święta, uroczystości i imprezy okolicznościowe, wyjazdy na wycieczki i turnusy rehabilitacyjne. Zapewniamy kontakt z rodziną lokalnym środowiskiem oraz możliwość udziału we Mszach i kontakt z kapłanem.

Jeżeli z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności masz problemy z wykonywaniem  codziennych czynności  możesz się zwrócić do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie lub Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej właściwego dla miejsca zamieszkania, z prośbą o skierowanie do domu pomocy społecznej. Opłata za pobyt wynosi 70 procent emerytury lub renty.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.