Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej


48-100 Głubczyce, Dworcowa 10

tel. 77 485 09 10, fax 77 485 09 10 w. 15

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej w Klisinie filia w Głubczycach zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 10 w Głubczycach .Przeznaczony jest dla 29 osób w podeszłym wieku obojga płci. Dom i teren wokół niego pozbawiony jest barier architektonicznych.

Zasadniczym celem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest zapewnienie osobom, które wybrały nasz Dom do zamieszkania , jak najlepszej opieki i wsparcia ze strony wykwalifikowanego personelu. Każdy mieszkaniec jest traktowany indywidualnie. Zespół opiekuńczy swoimi staraniami dąży do tego, aby mieszkańcy czuli się jak najlepiej, odczuwali troskę o siebie, mieli poczucie komfortu życia, własnej wartości i przydatności, mimo różnych ograniczeń spowodowanych chorobami. Każdy ma możliwość realizować własne pasje.

Zapewniamy całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku. Dysponujemy pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi z łazienkami i instalacją przywoławczą.  Każdy pokój wyposażony jest w podstawowy sprzęt zgodnie ze standardem. Mieszkańcy mają możliwość wyposażyć pokoje we własne meble, co daje poczucie domowej atmosfery.

Dom zapewnia całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych diet zalecanych przez lekarza. Mieszkańcom, których stan zdrowia tego wymaga, posiłki dostarczane są do pokoju i osoby te są karmione. Na terenie znajduje się kaplica, w której raz w tygodniu odprawiana jest Msza Święta. Opiekę lekarską sprawuje lekarz rodzinny, którego wizyty odbywają się raz w tygodniu i na każde wezwanie. Na wizyty do lekarzy specjalistów mieszkańcy są dowożeni. Staramy się, aby nasi mieszkańcy jak najdłużej zachowali sprawność, aktywnie spędzali czas wolny. Zachęcamy do udziału w zajęciach aktywizujących i w imprezach kulturalno- oświatowych.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.