Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej


05-220 Zielonka, Poniatowskiego 29

tel. 22 781 93 55, 22 781 93 56

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

72
1,2,3
70%
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej w Zielonce ul. Poniatowskiego 29 mieści się w ponad stuletnim 4- kondygnacyjnym budynku, zaprojektowanym przez jednego z najwybitniejszych polskich architektów przełomu XIX i XX w. Stefana Szyllera.

Dom położony jest na porośniętej starym drzewostanem naturalnej skarpie. W pobliżu domu znajduje się piękny park z oczkiem wodnym. Od strony północno- wschodniej budynku usytuowana jest kaplica w stylu gotyckim.

Placówka przeznaczona jest dla 72 seniorów- jej celem jest zapewnienie mieszkańcom ciepłej, rodzinnej atmosfery, całodobowej profesjonalnej opieki, zaspokojenie niezbędnych potrzeb bytowych oraz indywidualnych.

Dom zapewnia dobre warunki mieszkaniowe, dysponuje pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi, spełnia wymogy standardowe odnośnie ilości łazienek, toalet, pomieszczeń socjalnych, rekreacyjnych, terapeutycznych. Razem z parkiem stanowi harmonijny kompleks mieszkalno-wypoczynkowy dla seniorów.

Jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, pozbawiony barier architektonicznych: podjazdy przed budynkiem, przestronne korytarze wyposażone w uchwyty, 2 windy w budynku, system przywoławczy, telefony w pokojach i na korytarzach.

Organizowane są także liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (0)


Artykuły

Dom Pomocy Społecznej w Zielonce przeciw koronawirusowi
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Zielonce, którego pensjonariusze w sposób szczególny są narażeni na ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19, w placówce wprowadzono obostrzenia i rygory, mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa seniorom. Do odwołania obowiązuje...
Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.