Centrum doradztwa
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji www.domyopieki.pl prowadzącej Centrum Doradztwa w wyborze domu opieki >>

Porównaj

Schowek

Przejdź do schowka

Dom Pomocy Społecznej


89-100 Nakło Nad Notecią, Parkowa 8

052 386-77-01

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

74
1,2
70%
1800
  
Do schowka
Dom Pomocy Społecznej

Opis placówki


Dom Pomocy Społecznej położony jest w Nakle nad Notecią przy ulicy Parkowej 8 w województwie kujawsko-pomorskim. Jest on jednostką organizacyjną powołaną przez Radę Powiatu w Nakle nad Notecią.

Dom prowadzony jest na podstawie zezwolenia WPS.VI.9013-Tmo/70/2005 wydanego przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego w dniu 17 stycznia 2005 roku.

Dom przygotowany jest na przyjęcie 74 mieszkańców, którzy zamieszkają w 10 pokojach jednoosobowych i 32 dwuosobowych. Każdy pokój ma oddzielną łazienkę i balkon.

Do dyspozycji pensjonariuszy przeznaczone są nowocześnie wyposażone gabinety fizykoterapii, hydroterapii i kinezyterapii oraz sześć sal dziennego pobytu.

Dom posiada własną kuchnię i stołówkę. Mieszkańcy mają możliwość indywidualnego korzystania z kuchenek i pralni znajdujących się na każdym piętrze.

Kadrę domu stanowić będą pracownicy z odpowiednimi kompetencjami w zakresie udzielania wsparcia i pomocy osobom przewlekle somatycznie chorym: psycholog, pielęgniarki, rehabilitanci, opiekunowie, instruktorzy terapii zajęciowej, pracownicy socjalni, instruktor kulturalno-oświatowy, dietetyk, kapelan. Mieszkańcy będą też objęci opieką lekarską.

Dom dysponuje trzema pokojami gościnnymi.

Koszt pobytu jest obecnie szacowany na 1800 zł

Karta informacyjna


Karta informacyjna nie została uzupełniona

Rekomendacje, opinie, podziękowania (2)


2010-03-04
DPS w Nakle n/ Notecia to wspaniala placowka, wiem bo tam bylem,herbate i kawe pilem,zajecia prowadzone przez rehabilitantki i prac.ko.sprawiaja przjemnosc i radosc w dochodzeniu do zdrowia , konkursy , gry np. 'BINGO'' UMILAJA spedzanie wolnego czasu.Dlatego tez wzwiazku ze zblizajacym sie DNIEM KOBIET 03.2010 skladam wszystkim kobietom calemu personelowi DPS Naklo a wszczegolnosci mojej opiekunce Pani Eli V. najlepsze,i serdeczne Zyczenia ,zdrowia , pomyslnosci na cale zycie. Andrzej W.z Zakrzewa .

Wyciechowski Andrzej
2008-07-14
Dom Pomocy Społecznej w Nakle Nad Notecią posiada bardzo dobre i przydatne sprzęty rehabilitacyjne.Osoby pracujące w Domu Pomocy Społecznej w Nakle są bardzo miłe i w każdej chwili służą pomocą.W placówce panuje miła atmosfera i bardzo dobre warunki mieszkaniowe,dlatego też osoby mieszkające w niej czują sie bezpieczne.Ponadto pracownicy często organizują różnego rodzaju zabawy,dlatego podopieczni nigdy sie nie nudzą.

Paulina16

Artykuły

Copyright © 2001-2018 by www.domyopieki.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Adres Galeria Opis Karta informacyjna Wideo Wirtualna wycieczka Opinie Dojazd Artykuły

KONTAKTwww.domyopieki.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@domyopieki.plCopyright © 2001-2021 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.