Dom Pomocy Społecznej

1 Maja 78

27-300, Lipsko

48 378 23 42, 48 378 27 16

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%

Opis placówki

Celem naszego Domu jest zapewnienie mieszkańcom całodobowej opieki oraz zaspokojenie ich niezbędnych potrzeb zdrowotnych, edukacyjnych, społecznych oraz religijnych. Zakres i poziom świadczonych usług dostosowany jest do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Człowiek oraz jego potrzeby postrzegane są indywidualnie i podmiotowo. Misją Domu jest Godne, Aktywne i Bezpieczne Życie.

Dom Pomocy Społecznej w Lipsku, położony przy ulicy 1 Maja 79 jest placówką stałego pobytu, przeznaczoną  dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie, działającą na podstawie zezwolenia Wojewody mazowieckiego nr 16/2009 z dnia 7.09.2009r.

Dom zlokalizowany jest w odległości 500 m od dworca autobusowego, kościoła, centrum administracyjnego i kulturalnego, sąsiaduje również z Powiatowym Szpitalem. W podpiwniczeniu Domu znajduje się Praktyka Lekarzy Rodzinnych i gabinet urologiczny. Teren jest w pełni zagospodarowany poprzez drogi dojazdowe, alejki, ścieżki, ścieżki spacerowe, trawniki, rabaty kwiatowe, krzewy ozdobne oraz drzewa liściaste i iglaste. Znajdujące się na terenie placówki drogi i chodniki są dostosowane do poruszających się osób niepełnosprawnych  w tym mieszkańców na wózkach inwalidzkich.

Placówka posiada własne środki transportu: bus 9 osobowy dostosowany do przewożenia osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach inwalidzkich oraz samochód osobowy.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.